Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha nehezemre esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nehezemre esik kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kulturálisan az az elvárt, hogy a férfinak kell kezdeményezni a nőnél és alapvetően egyet is értek vele, de sokszor nehéz megtalálni az alkalmat és a módot, hogy ezt megtenni. Akkor nincs bajom, ha a lány egyedül van mondjuk egy rendezvényen vagy vonaton és úgy kell megszólítani, valami helyzetre vonatkozó ürügyet mindig találok. Akkor nehéz, ha többen is vannak lányok vagy más srácok is próbálkoznak nála. Olyan esetekben nem tudom mit lehetne csinálni. Nem vagyok olyan nagyhangú, hogy mindenkit egyből tudjak szórakoztatni, inkább akkor megy jobban, ha csak a lányra kell figyelni. Pedig sajnos olyan helyzetből van több, ahol van konkurencia is.

ma 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Simán elhívod a társaságból kettesben dumálni
ma 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem fölöslegesen erölteted magadra azt, hogy neked ebben a helyzetben kellene bármit is lépni. Attól nem vagy gyáva, ha nem lépsz, és sikeresebb sem, ha mégis.


Gondolom társat szeretnél, kezdeményezni tudsz, ennyi. Ne foglalkozz ezzel, hogy csak akkor vagy férfi, ha ezt megteszed. Nincs ilyen. Lehet hogy egy könyvtárban lesz az ideális csaj, vagy egy olyan szituációban, ahol nyugodtam helyzetben tudtok beszélgetni.

ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a latin szerető című filmet.
ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!