Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Buli után hogyan írjak rá egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buli után hogyan írjak rá egy csajra/nőre?

Figyelt kérdés

Meg nem voltam ilyen szituban, ezért fordulok hozzatok.

A sztori lényege az, hogy buliban ismerkedtem meg a nővel, nyilván táncolás közben, akkor már osszemelegedtünk, majd mondta ki akar menni cigizni, egy fel orat beszélgettünk, es nekem hamarabb el kellett mennem, igy elkoszontem mikor még bent voltunk a tánctéren. Kedves volt, kikísért a klubból majd kérdeztem van e valami elerhetosege es mondta megadja az instáját. (Nem Magyarországon történt) aztán így köszönt el: “See you next time.”

En ebbol arra következtettem, hogy későbbiekben talalkozni akar. Ez volt szombat éjszaka, ma vasárnap van es holnap (hétfőn) tervezek ráírni valami ilyesmivel.

Hey, hope you are doing well! Would you be down for a meeting sometimes? (Szia remélem jól vagy! Lenne kedved valamikor talalkozni?)

Nyilván nem az angolosságra vagyok kíváncsi, hanem indító szövegként jo e ez, ha szerintetek nem, akkor mit tanácsoltok?



szept. 8. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó az, tedd hozzá, hogy jól érezted magad a társaságában.
szept. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Igen jó és szerintem is tedd hozzá, hogy jól érezted magad vele!
szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oooo szuper! Ez nagyon jo tipp, ezer koszi. Meg johetnek ha ugy van, hatha masnak is segitseg
szept. 8. 19:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Így jó szerintem.
szept. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túlzásba vinni, ez így szerintem elég lesz. Esetleg valami konkrét időpontot (mondjuk a kedd vagy szerda estét) megadhatsz a "valamikor" helyett, az határozottabb hozzáállás, mint a "valamikor". Ebből szerintem látni fogja, hogy nem csak úgy pöcsölsz, hanem kicsit rámenősebben, de finomabban próbálod irányítani a dolgokat. Sok sikert, bár őszintén szólva én már nem nagyon tudok hinni a nőknek, a legtöbb esetben teljesen másképp cselekszenek, mint ahogyan beszélnek, plusz aki az Instáját kínálgatja, az sokszor csak követőket gyűjt. De ne legyen igazam, és sikerüljön összejönnöd a nővel.
szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólónak szeretném megköszönni a részletesebb tippet. Ugy lesz, azt írom neki, hogy a héten. Mert lehet nekem nem lesz jó a kedd vagy a szerda, így kicsit flexibilisebb válasznak tűnik. Tudom nem tudhattad, de 27 követője van velem együtt szóval nem hinném arra hajt. Kicsit jobban izgulok hogy mennyire lehetett ittas🤣 de egyáltalan nem latszott rajta szóval ez se kizáró ok.
szept. 9. 04:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!