Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Miért nem szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem szoktatok kezdeményezni a férfiaknál? Nem szerettek kockázatot vállalni? Nem tartjátok nőiesnek?Ha senki sem kezdeményezne nálatok, akkor is egyedül élnétek boldogan?

Figyelt kérdés
Volt már olyan eset, hogy ti "szedtétek fel" a férfit?

szept. 10. 08:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Miért kéne. Akkor is megszólítanak ha van párom. Olyan világ sose lesz hogy a nőket nem szólítják meg.
szept. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Én csak barátságot kezdeményeztem, mert érdekelt a mondanivalója akkor. Többször leültünk beszélgetni csak úgy a világ dolgairól.


Akkor nyitott testtartást vett fel felém. Később összejöttünk, szerelem lett a találkozgatásokból. Most is tart.


Csak éppen szétszedi a többi nő is... (Ő maga mondta, hogy férfi létére nem szeret kezdeményezni, mert túl sok csalódás érte már.)

szept. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Ha elolvasod a gyakoris dolgokat azt látod h a nők össze törnek az elutasításokon. Amit egy átlagos srác tapasztal nekik szerintem mélydepresszió lenne.
szept. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Azért nem kezdeményezek, mert nincs rá szükségem, maguktól odajönnek. A másik pedig, a férfiak agyában ilyenkor az van, hogy ingyen punci és bármennyire lábtörlőnek használhat.
szept. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Az emberek nem szeretnek kezdeményezni, mert benne van az (elég nagy) kockázata az elutasításnak.


Az elutasítás pedig sérti az egóját sokaknak, mert azt érzik, hogy nem értékesek, értéktelenek, mert a másik ember pillanatnyi értékítéletére azt gondolják, hogy valid. Ezért ez nagyon fájdalmas dolog, ha az ember nem tudja helyén kezelni azt, hogy a visszautasítás nem egy objektív értékítélet.


Ezért ez kényelmetlen dolog, amit az emberek nem szeretnek.

Csak mivel a férfiakban a libidó jobban dolgozik, ezért bennük nagyobb a vágy a kezdeményezésre, társadalmilag kialakult, hogy az ő dolguk, és így most fel kell nőniük a feladathoz, hogy a visszautasítás nem egyenlő azzal, hogy rossz emberek (se ő se a visszautasító).

Ezt a férfiak is rosszul viselik, ahogy a nők is.


Kellő gyakorlás után viszont az ember belejön abba, hogy hogyan kezelje a visszautasítást.

szept. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Mert ha egy férfit érdekelsz eléggé, az kezdeményezni fog. Ha nem kezdeményezik, nem érdekled eléggé, akkor meg igazából felesleges neked kezdeményezned, hacsak nem sima szexet akarsz kicsikarni belőle.
szept. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Kamaszkoromban próbáltam többször is, kivétel nélkül minden alkalommal megkaptam, hogy visszataszító ha egy lány ilyen nyomulós.
szept. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Nehogy már a nyuszi menjen a vadász után 😅 én nyuszi vagyok,az a dolgom hogy várjam amig becserkésznek. Ha te fordított világot szeretnél az a te dolgod de a legtöbb férfi hálisten még inkább vadász szeret lenni
szept. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

4.

csak az a baj hogy azok a férfiak akik hozzád odamennek más férfiakhoz is odamennek azaz több lyukra játszanak, de ez kell a nőknek, egy tapasztalt nőcsábász!


Még ha te mennél oda egy átalat kiszemelt férfihoz az más helyzet.

szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Mennék, ha máshogy alakult volna ki a társadalmunk. És bizony, mikor dagadt voltam, senki (más dagadtak sem) kezdeményeztek, és egyedül voltam. De hát ez az alapállapotunk, nem tragédia.
szept. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!