Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Miért nem szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem szoktatok kezdeményezni a férfiaknál? Nem szerettek kockázatot vállalni? Nem tartjátok nőiesnek?Ha senki sem kezdeményezne nálatok, akkor is egyedül élnétek boldogan?

Figyelt kérdés
Volt már olyan eset, hogy ti "szedtétek fel" a férfit?

szept. 10. 08:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%

"Olyan világ sose lesz hogy a nőket nem szólítják meg."

Már most is van. A full extra nőknél még kezdeményeznek, a többinél már nem. Nem csak nálam mint nem szép nőnél, figyelek és látom, hogy az átlagosaknál vagy jobbaknál sem. Csak a fullosokért hajlandóak megmozdulni.


Kérdező, nem boldogan, de élek egyedül. Mert mit tudok csinálni? Úgy még kezdeményezni sem, ha rá sem néznek és semmi nyitottságot nem mutatnak. Márpedig ez van. De ha kezdeményez is egy nő, és nem utasítják el, akkor is csak jól rábaszik, mert "haladó" gondolkodásnak nyoma sincs ilyen téren, hanem ezzel "beárazza" magát egy kétségbeesett és olcsó lotyóvá, akivel bármit meg lehet tenni, bárhogy lehet bánni, bármilyen viselkedés megengedhető vele szemben, így állnak hozzá.

szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én voltam fent a Bumble-ön akkor, amikor még az volt a szabály, hogy a nő írja meg az első üzenetet. Kíváncsi voltam az élményre, ill. ott azért komfortosabb olyat csinálni, ahol mindenki megegyezett, hogy ez a "szabály". Élőben úgy vagyok vele, hogy mivel a kapcsolat első időszakában nekem nőként több vesztenivalóm van (hacsak a pasi nem teljesen hülye... nagyobb eséllyel etetnek be komoly kapcsolat ígéretével csak dugásra, és utána meg én vagyok mindenféle értéktelen k...nak elmondva pl.), értekelem, ha legalább az első lépést megteszi a férfi, ezért nem szólítanék le senkit. Nem várom el, hogy adott férfi kezdeményezzen, mert neki is megvan a joga nem akarni kezdeményezni. Megtanultam egyedül teljesen jól ellenni - nyilván egy jó!!! kapcsolat sokat hozzátesz az élethez, de anélkül is vagyok elég boldog, nem kell nekem ahhoz ráugrani bárkire, hogy élvezzem az életet.
szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!