Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes volna fake képekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes volna fake képekkel megpróbálkozni társkeresőn?

Figyelt kérdés

Nem teljesen kamu képek, csak olyan, ahol ráfotosoppolom a fejem egy ilyen címlapfotó minőségű képre, meg egy kicsit belenyúlok a fejembe itt-ott (igazából nem jobban, mint amit a nők csinálnak a sminkkel, meg a szépítő filterekkel).


Szóval mondjuk valami menő tengerparti helyen pózolós képre rátenném a fejem felturbózva, de azért nagyjából felismerhető maradnék.


Sajnos a saját unalmas szelfijeimmel nem sokra megyek ezeken az appokon, nagyon-nagyon ritkán van match, az is olyan nőkkel, akik általában jóval a saját szintem alatt vannak.


Mi a véleményetek erről?

Egyáltalán volna értelme? Vagy ha csak egy picit vagyok jóképűbb az átlagnál, akkor a körítés felturbózása sem segítene, mert a fejem nem elég dögös a tinderhez?

Van valakinek ezzel tapasztalata?


ma 19:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hidd el, azokat a nőket is egyből ghostolják első randi után, tehát mégse érnek el sikereket. Tudom, mert bár nem akaratlagosan, sokáig velem is ez bolt, mert nem raktam ki egész alakos képet (mert hát ki mutogatja ha nincs bomba alakja), nem is kapok annyi matchet és még kevesebb aki nem töröl ki match után azonnal. De ez van. Ha értelmes kapcsolatot keresel, nincs más út.
ma 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nézd, pár éve még akadt lájk ugyanezen képekre még jó nőktől is, azóta felmemt a színvonal, még nagyobb a verseny, labdába sem tudok rúgni.

Nem fogok kiadni százezreket egy profi fotósra. Igényesen megcsinált fotosoppolt képet látom az egyetlen alternatívának.


Különben is, a 6-os véleményét tudom osztani a tapasztalatok alapján. Ha egy nőnél betetted a lábad az ajtóba, akkor már könnyebb dolgod van. Férfiaknál ez kevésbé működik.

ma 21:07
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, a saját bőrödön tanulsz, nekünk úgyse hiszel, így meg nem értem miért kérdeztél minket.
ma 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Konkrét tapasztalatra lennék kíváncsi férfiaktól, vagy olyan nőktől, akik olyan pasival találkoztak, akik kép alapján sokkal jobban néztek ki.

Lehet így kellett volna eleve megfogalmaznom a kérdést. 🤔

ma 21:12
 15/17 anonim ***** válasza:
85%
Megéri. A nő, aki beveszi a béna fotoshoppolt képedet a randin nem fogja levágni, hogy egy seggdugasz koboldképű fogatlan kopaszodó elállófülű rémség vagy, aki a nulladik perctől kezdve hazudik.
ma 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha feljavítod a képed, akkor saját magadat ringatod álomvilágba hogy talán tetszel az adott nőnek, aztán a valóságban lesz arculcsapás a nőnek, hogy te bizony máshogy nézel ki. Nem lenne jobb, ha lejönnél a társkeresőről és úgy tetszenél valakinek ahogy vagy? Tudom, nehéz a társkeresés, de egymás becsapása nem vezet jóra, sem nőtől sem férfitől. Ne akarj másnak látszani mint aki vagy, mert ha az adott illető megkedvel, és hazugságba torkollik könnyen kiábrándulhat belőled.
ma 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#16

🤷

Nem az én veszteségem.

ma 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!