Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdemes megpróbálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes megpróbálkozni a megváltoztatással?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem találok olyan nőt, aki közel lenne az igényeimhez. Nem külsővel vannak a gondok, hanem a belsővel. Még csak nem is az a nagybetűs pluszt keresem én már csak néhány jellemvonást.


Van egy nálam 8 évvel fiatalabb csaj, aki teljesen belém van zúgva. Csak az a baj, hogy 22 évesen úgy viselkedik mintha most járta volna ki az óvodát. Lovak, cicák, kutyusok, smink, hiszti, néha magyarság és ennyiből kimerült az érdeklődési köre. Mégis úgy érzem, hogy talán nem reménytelen, bár gondolom, hogy csak azért remélem ezt, mert nem találom a számomra tökéletest.


Szóval ki lehetne vajon kupálni úgy, hogy túllépjen ezen a felszínes, jajj de szép, cuki (mert jól néz ki ez tény) és menő nő vagyok stíluson és legyen személyisége. Úgy értem lehessen vele értelmes dolgokról beszélgetni, legyen humorérzéke, kalandvágya, tegyen valamit a jövőjéért.. stb. Ezer dolgot lehetne még ide írni, hogy milyenné szeretném alakítani (valószínűleg én is túl sokat várok el a hölgyektől) de a legfontosabb, amit elvárnék az a valós személyiség és gondolatok kialakítása. Sajnos néha olyan érzésem van vele kapcsolatban mintha egy lovas katalógusból, egy divatlapból meg valami fészbukos bölcsességeket gyűjtő oldalból kevert szöveget hallgatnék amit meghintettek néhány traktusnyi softnemzeti propagandaanyaggal. Közben meg szinte rajong irántam. A gond csak az, hogy én egy nőt szeretnék akivel összeköltözhetnék majd, meg család meg a többi agymenés.. De még a gyerekeket is utálja :D


Szerintetek?



2016. dec. 20. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Azért, azt sem hiszem el, hogy ezt a kérdést, 30 éves írta ki. 30 éves korra, nulla emberismerettel.
2016. dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem téged elbűvölt a karosszéria, és nem érdekel a belső: meggyőződésed, hogy lehetne közös jövőtök, ha...


Ilyen szintű változásra kb. annyi az esélyed, mint pilótakeksznek a repülésre. Ez a nő egyszerűen ilyen, 35 évesen is rózsaszín kis pillangók töltik ki a fejét, és bőgve nézi az X faktort.


Gombhoz a kabátot... Esetleg keress olyan nőt, aki belsőre üti meg a mércét, és el tudnád vele képzelni az életed, ha... Ha mondjuk szőke lenne, vagy barna, vagy fogyna 10 kilót, vagy nagyobb lenne a cicije. És akkor a te aktív segítségeddel részt vehet egy kis külső tatarozáson.

A külsőn alakítani sokkal egyszerűbb, és sokkal több esélyed is van rá, hogy tartós legyen változás.


Ennek a nőnek kb. egy fejcserére lenne szüksége, vagy agyátültetésre!

2016. dec. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor felteszem máshogy. 22 éves korra kialakult e vajon a személyiség annyira, hogy azt ne lehessen pozitv irányba terelni?


Amikor én 22 voltam ezek a teljesen homályban élő emberek még nem voltak köztünk olyan nagy százalékban mint most vannak jelen a korai 20asok között. Ez tény. Kérdezz meg akármilyen fiatalokkal foglalkozó szakembert.


Az emberek ismerete nem kortalan, mint ahogy azt sokan hiszed. Hidd el a saját korosztályomban már tapsztaltam, hogy ez halott ügy.

2016. dec. 20. 17:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Második ezt értem. Nem a karosszéria az ami elbűvöl, hanem az, hogy ebben az esetben nem kéne csillagokat lehoznom az égből azért, hogy legyen egy, a későbbiekben talán élhető kapcsolatom.
2016. dec. 20. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez semennyire nem fog menni. Túl nagy mértékben szeretnéd megváltozratni és elmondom neked nem lesz jó vége. A végére teljesen elveszti önmagát és felvesz egy olyan személyiséget ami nem ő, ez most teljesen független attól, hogy egyébként milyen. Én egyszer mentem bele egy nagyobb stílű változásba egy pasi kedvéért eleve baromi nagy volt rajtam a stressz mert tudtam, hogy az egész kapcsolat rajtam múlik és ha nem sikerül elbuktam másrészről pedig hiába tudtam, hogy a páromnak így vagyok jó nekem nem tetszett a végeredmény nem voltam boldog. Inkább keress valaki olyat akit el tudsz fogadni olyannak amilyen és majd neki is lesz valaki aki el tudja őt fogadni anélkül, hogy változtatni akarna rajta.
2016. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem így terveztem, hogy megmondom neki, hogy nah holnaptól dobod a farmert és ruhákban fogsz járni. :)


Ez az ötlet néha feljön most gondolom a karácsony miatt megint megerősödött (már hogy kéne végre valaki) Aztán meg kellett kérdeznem. Igazából normális körülmények között ugy vagyok vele, hogy amúgy is sok az a 8 év.


Köszönöm a válaszokat, mindkettőtöké nagyon hasznos volt!

2016. dec. 20. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!