Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes ilyen férfival kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyen férfival kezdeni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy akit megismertem mondhatni baráti kapcsolatokra van berendeződve.

Nincs olyan hét, vagy nap, hogy ne járnának fel hozzá a barátai, volt munkatársai, volt lakótársai PlayStationözni.

Ami nem is lenne gond, de nem telik el így egy hét/nap jó formán.

Úgy érzem nem tud mihez kezdeni egy nővel, vagyis velem. Nem tud hozzám közeledni, de neten meg magabiztos.

Felnőtt ember révén még nem volt komoly kapcsolata, sőt.


Változhat ez a viselkedés/hozzá állás? Érdemes várni?



2016. dec. 5. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyennel nem érdemes kezdeni.
2016. dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Te is írod, hogy nem tud veled élőben mit kezdeni, a játékban és a neten éli ki magát. Gondolom elég rendesen játékfüggő is lehet, ha ez az első az életében, és ez tölti ki a mindennapjait. Függetlenül attól, hogy ezen keresztül van is némi társas kapcsolata.


Ez egy nagy gyerek, nem egy férfi. Egyáltalán mit akarsz tőle?

Ő legfeljebb valami dugópajtit lát benned, meg nem bánná, ha csinálnál pár szendvicset, amíg játszik. Erre nem lehet építeni semmit.

2016. dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem.EGy férfinek lehet ilyen élete amúgy, de amikor már ez az érzésed , hogy veled nem tudna mit kezdeni, azzal nem érdemes foglalkozni.
2016. dec. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Úh, szerintem, ha már alapból neten ismerkedtetek meg, abból jó nem sül ki. Tapasztalatból mondom. Már 2 éve próbálkozom társkeresőkkel, több mint 50 pasival volt legalább 1 randim, 3-mal kicsit több, de mindegyikről kiderült rövid időn belül, hogy selejt. Még neten simán nyomja a szövegeit, majd mikor találkozunk, meg tiszta kuka, beszélni sem tud, mintha vmi fogyatékos lenne.

A te pasid is hasonló, mint az exem, az is állandóan haverozott és ráadásul elég sokat sörözött, néha felmentem hozzá szexelni egy héten 1-2szer, utána megnéztünk hivatalból egy filmet, majd hazajöttem. Hónapokig semmi program, csak ez volt, azt mondta erre, hogy szerinte ez a párkapcsolat. Én meg beleröhögtem a szemébe, aztán penderítettem.

2016. dec. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
képzeld, husy, a cimborám 1,5 éve ismert meg tinderen egy csajt, akit pár hónapja eljegyzett és babát várnak. csak azért mondom, hogy van ilyen netes story is.
2016. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Én nem mondtam, h lehetetlen, mert hallottam én is ilyenről. Van, csak ritka, jókor voltak jó helyen és megtalálták azt az 1%-ot, aki normális.
2016. dec. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"több mint 50 pasival volt legalább 1 randim, 3-mal kicsit több, de mindegyikről kiderült rövid időn belül, hogy selejt"

Mondjuk ha így fogalmazol, akkor könnyen lehet, hogy az érzés kölcsönös volt...


"A te pasid is hasonló, mint az exem (...)"

Te választottad, úgyhogy az ő kritikája a te kritikád is.

2016. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!