Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Ez az előzménye az esetnek. Megbocsátottam neki, de hiába. Küldött nekem ajándékot is futárral, de semmit nem ért. Ugyanúgy leszar, mint eddig. Legutoljára is én írtam rá Facebookon, ő már 2 napja nem keresett semmilyen formában. Persze tudom hogy én is hülye voltam.


2016. szept. 29. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Megbocsátottál neki, de minek?
2016. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Mit lehet kezdeni? Szakítani lehet vele, és olyat keresni, akit valójában keresel...
2016. szept. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Keress egy olyat, aki megbecsül. Ez az alak sz@rt se ér.
2016. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert az ajándékkal annyira bizonygatta, milyen fontos vagyok neki, meg bocsánatot kért, de ezek szerint ugyanúgy szórakozik velem, mint eddig.
2016. szept. 29. 20:21
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Miért vonzódsz egy ilyen férfihoz? Örülj neki, hogy lelépett magától és nem zaklat, nem vagy a markában. Fogalmad sincs, hogy milyen tortúrától menekülsz meg. Vagy jobb lenne, ha elővetíteném mi várhat még rád egy ilyen ember mellett?

Van olyan nő aki egy ilyen kapcsolatból menekült, gyógyszereken él, skizofrén, szorongásos pánikbeteg, stb.

Egy ember miatt sem éri meg tönkretenni magad! Gondolkozz már!

2016. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó teljesen igazad van.
2016. szept. 29. 20:26
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak nem értem akkor mire akart békülni.
2016. szept. 29. 20:27
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Az előző kérdésedhez is tökéletesen leírták a választ! Ha senkinek nem hiszel, akkor minek a kédés?
2016. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Minek akar békülni? Mert beteg...


Ismerkedtem hasonló viselkedésű férfivel. Hát senkinek sem kívánom! Az önbizalmamat percek alatt levitte a nullára.

És tudod mi a fura? Hogy voltam olyan hülye, mint te, hogy írtam neki, kerestem... Magam sem tudom miért. Ma már kb. a fejemet verem a falba, hogy hogyan lehettem olyan hülye, hogy többször visszaengedtem az életembe.

Ma már hálás vagyok, hogy nem rabolta tovább az időmet.


Legyél hálás, hogy nem ír és ne keresd. Persze a te döntésed, én csak jót akarok neked.

Az ajándékoknak, kedveskedésnek pedig ne dőlj be. Megtévesztés az egész...

2016. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

Csak lekenyerezett az ajándékkal. Azt gondolja, hogy te egy buta liba vagy és bármit megtehet veled.

Szörnyű, hogy egyes pasik ezt csinálják. Nem kell nekik bedőlni, jobb egyedül lenni, mint egy olyannal, aki nem tisztel és nem becsül meg. Nem kellene szeretetért koldulni, azt megérzik az olyan fajták és kihasználnak.

2016. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!