Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés
Adott egy 38 éves férfi aki teljesen önbizalom hiányos. Szinte sose volt még párkapcsolata,nehezen nyilik meg, még sose vallott senkinek szerelmet. Csúnyának tartja magát, pedig szerintem nem az. Teljesen bele szerettem,és mindent megtennék érte. Sajnos nem vagyunk párkapcsolatban.Tudja hogy vannak érzéseim iránta,de azt hiszi hogy csak sajnálatból vagyok mellette. Elmondta nekem,hogy vannak érzései felém. Azt mondta hogy szeretne családot,de szerinte ő már teljesen megszokta ezt a szingli életet. Minden nap beszélgetünk telefonon,de sajnos a munka miatt ritkán tudunk találkozni. Mivel eddig sokan kikosarazták igy szinte alig jár bulizni,és tudom hogy lányokkal nem igazán beszélget. Szerintetek megváltozhat egy ilyen férfi vagy felejtsem el? Nagyon szeretnék vele lenni. Hogy bizonyitsam be neki hogy nem sajnálatból beszélgetek vele? Valaki tudna nekem tanácsot adni?! Köszönöm 28/N

2016. febr. 19. 02:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elmondod neki ugyanezt kerek perec, amit itt leírtál.
2016. febr. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen,beszélgessetek sokat,építsd a bizalmat köztetek,add neki a jeleket,idővel változhat a dolog,hajrá:)

38 éves,sok csalódással a háta mögött,nem lesz könnyű dolgod.

2016. febr. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elmondod neki ezt, aztán "megerőszakolod" de játszd meg, hogy nagyon élvezed, akkor is ha nagyon béna, vagy gyorstüzelő...

Semmi nem ad nagyobb önbizalmat egy pasinak, mintha azt érzi, hogy most rendesen "megcsinált"

2016. febr. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szex után ez a mondat mindent visz, főleg, ha kicsinak érzi magát...


Pont akkora, pont belém illik... Ennyire més soha nem élveztem...

Ha csak nagyobb pasiid voltak, akkor mondhatod, hogy a nagyobb mindig fájt, de ez tökéletes...

2016. febr. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy 38eves önbizalomhiányos pasi sose fog buliba menni,mert rosszul érezné magát,---1 42éves önbizalomhiányos pasi...
2016. febr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szépen elbeszélgetsz vele
2016. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

megpróbálhatsz a bizalmába férkőzni, de ne húzd sokáig, mert teljesen háttérbe szorulsz.


én így jártam. önbizalom helyett azt láttam rajta, milyen jó rajtam uralkodni. nagyon hülyén éreztem magam, hogy ennyire mentem az őszinteségemmel.

2016. febr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :) Úgy gondolom hogy megbizík bennem. Sok dolgot el mond nekem,de tudom hogy az érzelmeivel kapcsolatban nem igazán nyilik meg felém. Nem tudom hogy meddig egészséges egy ilyen kapcsolatot fent tartani? Hogy adjak neki jeleket?
2016. febr. 19. 14:21
 9/11 anonim ***** válasza:
pl. ultimátumot adhatsz neki, csak szépen fogalmazd. hogy szeretnél látni valamit az ő részéről is, vagy hogy bizonytalan vagy vele kapcsolatban... ilyesmiket.
2016. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ne jeleket küldj,mi vagy te? valami jelzőlámpa
2016. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!