Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdemes várni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes várni a hercegre?

Figyelt kérdés

Ez alatt nem azt értem, hogy ő legyen a város legmenőbb és leggazdagabb pasija, viszont képtelen vagyok olyannal összejönni, akivel nem stimmel minden már a legelején sem...


Akárkivel randiztam meg ismerkedtem, mindig volt valami a pasi viselkedésében, ami nagyon zavart. Vagy flegma volt, vagy eltűnt néha, nem érdeklődött eléggé/túlságosan tapadt, nem volt humora, túlságosan egoista volt, nem volt semmi témája, stb, még hosszan sorolhatnám.

És bár ezek alapján úgy tűnhet, hogy nekem senki nem elég jó, de nem erről van szó, hanem arról, hogy szerintem az ismerkedés elején rózsaszín ködben kéne úsznom, oda kéne lennem teljesen a másikért, és nem folyton felba**ni magamat a stílusán...


Meg fog ez valaha változni? Az előző kapcsolataim se voltak hosszú életűek, pont emiatt...

(Sokféle pasival randiztam már pedig, volt félénk, szűz, és nagyon laza, népszerű srác is.)


21N


2016. dec. 8. 21:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%

"hercegre"


Kislány, bilibe lóg a kis kezecskéd! Ne az álomvilágban élj, ébredj fel belőle!


Nincs tökéletes ember! Mindenkinek vannak hibái!


Hasonló hasonlót vonzz, zsák a foltját mindig megtalálja!


Akkor fog változni, ha te változtatsz rajta!

2016. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Ezt a " herceg ", " nagy Ő dolgot " nagyon félre értik egyesek!
2016. dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
67%
Én vártam a megfelelő emberre és nekem nagyon megérte... Mondjuk nekünk egy barátság alakult át szerelemmé.
2016. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Ja, hogy a hercegre? Arra ne várj, nem fog jönni.

Arra várj, aki képes minden hibájával együtt magával ragadni. Akit még csak akkor ismertél meg, de benned az az érzés van, hogy ti már találkoztatok valamikor, és talán ez egy régi új kezdete... Még sorolhatnám. :)

Csak lazíts. Ne azt keresd, ami nincs.

2016. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Objektíven tökéletes nincs. De szubjektíven van.


Én inkább várok, inkább egyedül öregszem meg, de nem fogom beérni mással. Az vele szemben sem lenne fair.

2016. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Azért a "nem stimmel minden" és a "van valami nagyon zavaró" két külön dolog, ezt ne felejtsd el.
2016. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy királynő, így nem jár herceg. Jó lesz egy lovászfiú is! :D
2016. dec. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem érdemes várni rá, mert ha netán találkozol is vele, valószínűleg tudomást sem fog venni rólad. Az ilyen "hercegekért" rengeteg csaj odavan, de ők ezzel a sok rajongóval nem tudnak mit kezdeni. Nekik olyan nő kell, akit ők néznek ki maguknak, ahhoz viszont hatalmas mázlistának kell lenni, hogy ilyen legyél.
2016. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

És ha majd jön a herceg és te nem jössz be neki, mert nem te vagy a hercegkisasszony? Akkor így jártál és várhatsz a következő hercegre.

Nekem pl. nem jön be a szóhasználatod. :)

2016. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mostanában nem fogom arrafelé járni. Esetleg tavasszal tudnék időt szakítani
2016. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!