Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes energiát fektetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes energiát fektetni férfiként a párkeresésre?

Figyelt kérdés
Ha eddig nem volt semmi komolyabb, csak beszélgetés szinten, érdemes Időt energiát bele fektetni, s ráállni az egész dologra segitő könyvekkel is akár? vagy nem kell erőltetni? Van aki rászületik van aki nem? van aki bármit csinálhat akkor sem veszik észre?
2016. dec. 2. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem fektetsz bele energiát, hogy vársz bármi eredményt? Ez minden területre érvényes, nem csak a párkeresésre
2016. dec. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Első körben az önismeretbe érdemes energiát fektetni, az ugyanis kihat (pozitívan) a párkeresésre is.
2016. dec. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

ismerek olyat, aki kockulás közben ismerte meg a nem is csúnya barátnőjét :D

szóval nem lehetetlen, de tény hogy jobbak az esélyeid ha fektetsz bele valamit.

ne erőltesd, és ne akard görcsösen, mert akkor nem fog sikerülni...

2016. dec. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Felesleges,csak pofára fogsz esni,és egyre rosszabbul fogod magad érezni... én is azt mondom,bárcsak bele se kezdtem volna,és maradtam volna naiv kisgyerek ilyen szempontból. Mert a nők és a valóság bizony nem kímél senkit,aki nem született helyesnek, nem sok esélye lesz, bármit is próbál meg tenni érte....
2016. dec. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne olvasgass, mert csak hülyét csinálsz magadból az idióta tanácsok miatt, inkább csináld. Tedd fel magad társkeresőre, kevés duma után találkozzatok.


Nem a kinézet a minden.

2016. dec. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pedig a nők kinézet alapján, képekről itélnek, megkeresik társkeresőn a 15 felső kategóriás képü férfit é velük beszélnek. Nem vagyok csúnya de ezt tapasztaltam. Nekem átlag normális képeim vannak, van hogy felvállaltam teljesen magam, az arcom és olyan képet is raktam ki, de ennek ellenére ugyanúgy 0 közeledés
2016. dec. 2. 12:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes erőltetni, manapság a nők, csajok válogatják ki kivel állnak le, szóval ha vkinek bejössz, az úgyis megtalál, ilyen világot élünk.

Persze elmondják hogy egy "férfi"(swag yolo hülyegyerekek), beképzelt díszbu*i legyen férfias, ő kezdeményezzen, de úgy is azt veszik csak észre, aki bejön nekik.

Persze neked is az kell aki bejön , mert amúgy semmi értelme, ez vagy összejön, vagy nem.

2016. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, mint a kérdező. Mégis úgy gondolom, hogy érdemes valamennyi energiát fektetni. Persze nem azt mondom, hogy meg kell venni mindent meg be kell fizetni mindenféle tanfolyamra. De ésszerűen gondolkodni, megvizsgálni magunkat más nézőpontjából, végiggondolni mit keresünk, milyenek vagyunk, ezek nem feltétlenül időpazarló dolgok.


Akiknek ösztönösen is "sikerül a csajozás", ők sem boldogok. Ha arra gondolunk, hogy hány szép nő, vagy bájgúnár ember boldogtalan, szakított, elhagyták, félrelépett, akkor abból az jön le, hogy megkérdőjelezhető a siker. Legalábbis az, hogy azok akikre irigykedünk, vagy példaként vanank kiállítva, azok valójában sikeresek. Mert szerintem nem.


Szerintem nem kell ezt a dolgot feladni. De tény, hogy görcsösen erőltetni sem jó. Továbbá lehet hogy nem kifejezetten a párkeresésre kéne az energia nagy részét fektetni, hanem inkább önfejlesztésre.

2016. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes ahhoz 99-szer megalázkodnod hogy 1-szer sikered legyen :)
2016. dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nincsen!Majdnem 3 évig tőrtem magam!Hiába volt minden!A nők elérhetetlenek!27f
2016. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!