Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként lehetek sikeresebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként lehetek sikeresebb a nőknél azzal, hogy az online térben népszerűbbé válok?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem ezt, mert látok embereket, akiknek sok ismerősük van, sok lájkot kapnak, kommentet és facebookon ismerkednek velük a nők, van hogy ők kezdeményeznek.


A nők esetében meg különösen érdekes, hogy egy képükre 100-200 lájk érkezik. Ezt sosem tudom, hogy csak ismerősöktől vagy ismeretlenektől is.


Hogyan lehetnék népszerűbb a facebookon vagy más online felületen?


Van párszáz ismerősöm, de nem vagyok túl népszerű. A képeimre sem jön sok lájk, a megosztásaimra sem. Pedig általában olyan dolgokat igyekszem megosztani, amik számomra fontosak, vagy valamilyen véleményem van egy adott témában. Lehet, hogy felnőttként gáz ilyen facebook népszerűséggel foglalkozni, de én több felnőtt nőt látok, akik tökéletesen tudnak bánni és trükközni a facebook közösséggel.


2016. nov. 30. 12:11
1 2
 1/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
46%

Attól függ. Ha a Dota2 ranked lesz jobb, az nem egy sikeres stratégia eseteben. Meg lehet akármekkora ász az Overwatchban az sem hiszem, hogy sokat lendítene rajtad.


A facebooknál a népszerűség kb. ugyanúgy működik mint az életben. Nem az számít, hogy te ki vagy, mit gondolsz, mit csinálsz... a kutyát nem érdekli. Az a lényeg, ki vagy ott csókos. Ha a haverod népszerű, és országos haverok lesztek, akkor rád is felfigyelnek. Ő lájkol téged és akkor másnak is a radarjára kerülsz. Ha nincs népszerű barátod, akivel pacsipajti vagy, akkor a kutyát sem érdekled.


Lányoknál is nem az a népszerű, aki egyéniség, naponta posztol filózófikus írásokat, tanulmányokat, esetleg a könyvekről véleményt amit olvasott. Még feltétlen akkor sem, ha meztelenkedik. A népszerűek továbbra is azok, akik népszerű csajokkal szelfiznek, küldik a "laza az élet" fotókat... stb.

2016. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Idáig süllyedtünk?


Amúgy ilyen logika alapján a nők kedvencei: Szalacsi Sándor, Polgár a Jenő, Csiszi a csöves stb. mert a róluk szóló videók nézettsége-kedveltsége mindig millió felett van.

2016. nov. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

#1


Az nem értem csak, miért akar ebbe mindenki integrálódni. Valahogy a primitív előemberek és/vagy falkában élő állatok jutnak eszembe erről és valahogy nem lenne olyan nagy érdem itt "menőnek lenni"...

2016. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Most itt olyanra gondoltál, mikor valaki indít YT.-on egy csatornát és ezáltal lesz menőbb?

Biztos lenne sikered így, de azt is vedd hozzá, hogy az ilyeneket nagyjából a 10-18 éves korosztály nézegeti aktívan.

Bár ha egy elég jó csatornát csinálsz, ami tényleg egyedi és van tartalma, akkor bármi előfordulhat.

2016. nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem olyanná akarok válni, mint a retardáltak vagy a páváskodók.


Nézegettem az embereket facebookon és feltűnt, hogy van aki népszerűbb és van aki népszerűtlenebb. És feltűnt, hogy ez nem mindig attól függ kinek vannak tényleges gondolatai, hanem csak attól hogy ki tud valamilyen jópofa vagy hülye dolgot közölni. De akkor sem egyértelmű, hogy mitől figyelnek fel rá mások és mitől kattintanak a lájkra vagy szólnak hozzá. Azt végképp nem értem, mi kell ahhoz hogy idegen emberek bejelöljenek és haverkodjanak valakivel.


Nem, nem akarok ilyenné válni, nem akarok ebbe sok energiát fektetni és nem akarok én sem erre a szintre süllyedni.


Elgondolkoztam, mi szabályozza ezt a jelenséget. És érdekelne, hogy én mivel tudnék népszerűbb lenni. Továbbá amikor én, egységsugarú, hülye-srác elkezdek foglalkozni ezzel a népszerűséggel, akkor miért kapom azt, hogy maradjak kussba és ne legyek olyan. A népszerű embereknek miért nem mondja meg senki ugyanezt? :D

2016. nov. 30. 13:23
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, megírnád, hogy hány éves vagy? Érdekelne.

Egy bizonyos életkorig manapság már megszokott ez a szánalmas like-vadászat, de érettebb ember esetében szerintem ez marha gáz.

De ahogy érzed. A hasonlóaknak majd bejön, a normálisabbja, meg elkerül.

Engem pl. egyáltalán nem érdekel, hogy a srácnak hány tetves like van a megosztásai alatt. Élóben érdekel. És nem is like-olom minden megosztását.

Nem egy ilyen ismerősöm van, aki online "népszerű", az utcán meg le sem szarják, akik like-olnak neki. Erről ennyit.

2016. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Épp elég sok éves vagyok ahhoz, hogy ciki legyen. :)

És azért érdekel, mert látom hogy egy 30-40 éves férfi vagy nő, mennyire népszerű tud lenni, jófejnek tartják és egy kiírására sokan ugranak. Én nem érdemeltem ki ilyeneket. Érdekelt, hogy mi a különbség közte és köztem, mi velem a baj és hogy tudnék rajta változtatni.


Viszont minden esetben, amikor ezt a dolgot eddig megpróbáltam kideríteni, hasonló reakciókat kaptam. A nők elmondják, hogy őket nem érdekli a facebook népszerűség, mindenki bziságnak tartja, és hasonlók. A valóságban meg nem ez történik, ott valahogy mintha hozzárendelődne az adott emberhez egy nagyobb státusz is.

2016. nov. 30. 13:43
 8/19 anonim ***** válasza:

Túlmisztifikálod. Szerintem már olyan 16 évesen nagyon ciki ez a "hogy legyek népszerűbb". Ugyanis Madonna népszerű. Michael Jackson, Mick Jagger...


Ezek a kis lájkok továbbra is senkik.

2016. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A facebook egy külön világ... Hidd el. :)

Én pont ezért töröltem le magam onnan, mert elegem lett a sok kamu emberből. Alapból úgy regiztem fel, hogy pár ismerős beharangozta, hogy tökjó, meg tudunk írni egymásnak, egyszerűbb megnéznem a megosztott esemény képeit, bla bla...

Az én ismerőseim között sok olyan volt, aki napi szinten posztolgatta, hogy mennyire szuper minden, most vettek ezt azt, de közben meg csalták egymást, a pasas verte a nőt, meg lelkiterror, amit el bírsz képzelni... Volt olyan, akivel beszéltem és azt mondta, hogy nem teheti meg , hogy kitegye, hogy válófélben vannak, mert milyen megítélése lenne már a szakmájára nézve... De a lényeg: fészbukra mindig minden kép kiment, ami azt mutatta, hogy milyen tökéletes az életük. Miközben az egész élete valójában abból állt, hogy szenvedett és hatalmas bukta volt úgy cakk pakk.

Nem tudom, hogy vannak e még így, de az én ismerőseim között ez volt az általános.. én meg ezért töröltem le magam, mert nem vagyok ezekre kiváncsi, hogy ki tud nagyobbat hazudni.

Szerintem ez hatalmas kompenzáció.

Úgyhogy biztos, hogy egy ilyen ál-világnak érdekelnek a lájkjai? :)

2016. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ez kb olyan mint amikor valaki meg akar tanulni autót vezetni és azt mondják neki, hogyha eddig nem ment érzésből, akkor nincs értelme :D
2016. nov. 30. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!