Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdemes várni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes várni a hercegre?

Figyelt kérdés

Ez alatt nem azt értem, hogy ő legyen a város legmenőbb és leggazdagabb pasija, viszont képtelen vagyok olyannal összejönni, akivel nem stimmel minden már a legelején sem...


Akárkivel randiztam meg ismerkedtem, mindig volt valami a pasi viselkedésében, ami nagyon zavart. Vagy flegma volt, vagy eltűnt néha, nem érdeklődött eléggé/túlságosan tapadt, nem volt humora, túlságosan egoista volt, nem volt semmi témája, stb, még hosszan sorolhatnám.

És bár ezek alapján úgy tűnhet, hogy nekem senki nem elég jó, de nem erről van szó, hanem arról, hogy szerintem az ismerkedés elején rózsaszín ködben kéne úsznom, oda kéne lennem teljesen a másikért, és nem folyton felba**ni magamat a stílusán...


Meg fog ez valaha változni? Az előző kapcsolataim se voltak hosszú életűek, pont emiatt...

(Sokféle pasival randiztam már pedig, volt félénk, szűz, és nagyon laza, népszerű srác is.)


21N


2016. dec. 8. 21:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igen!!!! Rám vársz te tündér?
2016. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
9: És akkor mi van? :D Majd randizom mással.
2016. dec. 8. 22:57
 13/19 anonim ***** válasza:

"Ja, hogy a hercegre? Arra ne várj, nem fog jönni.

Arra várj, aki képes minden hibájával együtt magával ragadni."


Egyébként rájöttetek már ,hogy tulajdonképpen ti is a "herceget" írtátok le? :D Gondolom abba ,hogy a lány hercegnek hívta azt akire vár nem volt nehéz belekötni de két neuront megmozgatni a fejetekbe már igen.


Várj csak rá, nagyon jól teszed. Egyszer úgyis el fog jönni -ez mint csak metafora remélem értitek- tehát idővel biztosan akad olyan pasi akibe beleszeretsz. Persze nagyon fontos lenne ,hogy legyél nyitott és akiben érzel valami extrát azt ne hajtsd el valami apró kis hiba miatt.

Én is kb így vagyok csak lányokkal, nagyon válogatós voltam mindig is bár utólag már egy kicsit megbántam ezt-azt de összességében örülök hogy azokat a lányokat mind visszautasítottam vagy nem viszonoztam a közeledést ahogy ők akarták. Pár év távlatából már rájöttem ,hogy 1. külsőleg sem fogtak meg igazán 2. az hogy azóta milyenek lettek nagyon sokat elárult.

Persze nekem is volt már barátnőm de nem éreztem egyszer sem hogy ő lenne az akire vágytam. De egyszer úgyis összejön és neked is biztos összefog :)

21/F

2016. dec. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Esetleg csókolgass békákat :D
2016. dec. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Azok neked jutnak. :D
2016. dec. 8. 23:15
 16/19 anonim ***** válasza:
21 éves vagy sok ember 38_40 évesen találja még azt akit igaznak tart. Vagy csak akkor nő be a fejünk lágya. Azért nagyon válogatós se legyél mert akkor nagyobb élettapasztalatod lesz+ hátha közöttük lesz az igazi bár tökéletes társ nincs. Sajnos a nők és férfiak sosem fognak egyformán gondolkodni...39f
2016. dec. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ha jól értem, akkor egy vadidegentől várnád el, hogy már rögtön a legelejétől levegyen a lábadról, és jöjjön a rózsaszínköd... mint a mesében...


Az a mókás ebben, hogy pint az ilyen csajokat a legkönnyebb bepalizni, mert a sok hiábavaló álmodozás után ha jó a fellépésed és nem vagy teljesen barom, akkor onnantól kezdve már magukat hülyítik (végre megérkezett a herceg!...), és onnantól kezdve neked lényegében már nem is kell semmit tenned...

2016. dec. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
"Ő a Messiás!" :D
2016. dec. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A 82 éves nagymamám megmondta a frankót: "Édes lányom, ha a szőke herceget várod fehér lovon, akkor örülj, ha a ló megérkezik!"


16 éves korától haláláig volt együtt nagypapával, szóval ha valakitől elfogadtam párkapcsolati tanácsokat, akkor az ő!

2016. dec. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!