Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes volna fake képekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes volna fake képekkel megpróbálkozni társkeresőn?

Figyelt kérdés

Nem teljesen kamu képek, csak olyan, ahol ráfotosoppolom a fejem egy ilyen címlapfotó minőségű képre, meg egy kicsit belenyúlok a fejembe itt-ott (igazából nem jobban, mint amit a nők csinálnak a sminkkel, meg a szépítő filterekkel).


Szóval mondjuk valami menő tengerparti helyen pózolós képre rátenném a fejem felturbózva, de azért nagyjából felismerhető maradnék.


Sajnos a saját unalmas szelfijeimmel nem sokra megyek ezeken az appokon, nagyon-nagyon ritkán van match, az is olyan nőkkel, akik általában jóval a saját szintem alatt vannak.


Mi a véleményetek erről?

Egyáltalán volna értelme? Vagy ha csak egy picit vagyok jóképűbb az átlagnál, akkor a körítés felturbózása sem segítene, mert a fejem nem elég dögös a tinderhez?

Van valakinek ezzel tapasztalata?


ma 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Hat nem tudom, en szemely szerint nem csinalnek hulyet magambol. Az ilyen kepeket konnyu kiszurni. Aztan nemcsak egy nem
ma 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hoppa elszaladt a valasz..


Szoval nemcsak nemkivanatos szemelykent leszel elkonyvelve, hanem egy kamuzos szelhamoskent is.

ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#2

A SEMMINÉL az is jobb. 😬

ma 19:52
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Akkor ezek szerint nem is akarsz rendes parkapcsolatot, csak szorakozni es masok agyat huzni.
ma 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4

Ez nem igaz. Akkor nem a saját képeimet raknám ki.


Találkoztam olyan nőkkel (2 ilyen volt), akikre a képek alapján abszolút nem lehetett ráismerni. Mégcsak nem is hasonlítottak a felrakott képekre. Ha nem ők jöttek volna oda hozzám, akkor azt gondoltam volna, hogy átvertek és nem is jöttek el a randira, mert nem ismerem fel őket!


Na ezek után kezdtem el gondolkozni a kamuzás lehetőségén. Ráadásul én felismerhető maradnék.

ma 19:59
 6/15 anonim ***** válasza:

4.


Ha ronda, akkor igazi képpel 0% esélye van. Így meg talán 0,1%. A remény az remény. Ha elég jó manipulátor, akkor elérheti, hogy megkedvelje a nő, addig amíg nem mutat képet vagy kamuval operál.


Nekem ez a taktika bejött anno, igaz nem kamu kép volt, hanem semmilyen. A valóságtól menekült volna és sosem jutok el addig se a szerelmi életben, mint így. Nem túl nemes dolog, de az élet maga se az erények sziporkázásáról szól, hanem az ügyeskedésről, a taktikázásról.

ma 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem érdemes kamuzni.



Mi a fenének matchcselsz olyanokkal, akiket szinted alattinak tartasz......

ma 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kerdezo, neked tetszett amikor atdolgozott kepekkel ismerkedtek veled a nok? Nem ugye? Akkor mibol gondolod, hogy te majd nagy sikereket ersz el?
ma 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

csaxólok hogy a csajok 99,99 százalékban ferdítenek és hazudnak .

már az is egy ferdítés ahogy kilónyi sminket és vakolatot raknak magukra tehát nem az eredeti arcukat mutatják akkor meg miről beszélünk

ma 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#7

Nem matchelek olyanokkal. Igazából match az 0 van. Lájk jön 1-2 olyanoktól, akik szint alattiak.


#8

A nők többsége pontosan ugyanezt csinálja.

Pl. a kövér nők zöme soha nem rak fel egész alakos képet, vagy animés avatárt rak be profilképnek. Agyon vannak sminkelve és filterezve.

És gyanítom hogy érnek el sikereket ezzel.

ma 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!