Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes megpróbálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes megpróbálkozni?

Figyelt kérdés

Volt az egyik osztálytársam még középiskolában, aki nagyon de nagyon megfogott belsőleg. Akkoriban még elfojtottam magamban minden ilyesmi érzelmet.


Mostanra kezdtem rájönni, hogy igen még mindig érdekel. Eléggé depressziós lettem, mivel középiskolában nagyon más voltam (nem előnyös módon), de így 2 év után kikupálódtam.


Rá szeretnék írni, de félek, nagyon félek. Annyira idióta voltam akkoriban, nem tudom, hogy komolyan venne-e most.


A másik kétség, hogy ő éppen egyetemre jár (építészmérnök), én pedig itt vagyok még egy szál érettségivel, és nem valószínű hogy valaha is felsőbboktatásban veszek részt. És ez miatt teljesen értéktelennek érzem magam.


Szerintetek érdemes lenne valamikor ráírni? Magam mögött tudom hagyni az akkori éveket és indíthatok egy új lappal? (Nem utál mielőtt félre értitek)


2022. jún. 20. 23:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Fogalmazást nézzétek el, nem arra koncentráltam
2022. jún. 20. 23:48
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdemes, csalódni fogsz. Inkább új emberekkel ismerkedj
2022. jún. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Ráírhatsz, de sokat ne remélj a dologtól. Valószínű ő most az éppen őt körbevevő emberekkel van elfoglalva. Ha te nem ebben a körben vagy, valószínű egy "mizu? Jó minden" - ben meg is áll majd a beszélgetés. Inkább ismerkedj szerintem is
2022. jún. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Hát én mindig támogatóan írok az ilyen kérdésekhez, de ezt szerintem is hagyd.

Két évvel ezelőtti "idiótaságaidra" még tisztán emlékszik. Még nem telt el annyi idő, hogy azt mondja "áhh még fiatal volt".

2022. jún. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még írj.. vagy össze jön, vagy nem, de legalább megpróbálod és nem lesz benned a " mi lett volna ha".
2022. jún. 21. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!