Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes még megpróbálkoznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még megpróbálkoznom ráírni?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja egy szórakozóhelyen megismerkedtem egy lánnyal, megadta a számát, meg minden. Utána héten elhívtam randizni, de mint kiderült BP-n lakik és csak hétvégére jött haza (vidéki városba). Amikor láttam, hogy újra itthon van ismét felkerestem, de míg akkor 1 hónapja lelkesnek tűnt, hogy találkozhatnánk, most már annyira nem volt az. Azt mondta nem ér rá, amikor én felajánlottam neki két napot, amikor én igen. Utána már nem akartam nyaggatni, mert tényleg nem tűnt túl lelkesnek, igaz csak Messengeren "beszéltünk". Elvileg péntekig van még 2, vagy 3 napig van itthon, érdemes lenne még megkérdeznek szerintetek, vagy inkább hagyjam, mert túl nyomulós lenne?

2017. okt. 31. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, ne alázd már meg magad. Ha találkozni akar, akkor majd ő keres, hogy most ráérne. Elvégre múltkor neki nem volt jó.
2017. okt. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd. Te már felkinaltad a lehetőséget, ő csak udvariasan le akar koptatni. Ha erdekelned, akkor ezek után biztos, hogy írna.
2017. nov. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, igazad van.
2017. nov. 1. 01:22
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Tortent valami amiert mar nem lelkes, talan az ido, a noket ne probald megfejteni mert nem lehet, ha tetszik probalkozz,az is lehet csak meg akar bizonyosodni mennyire vagy kitarto.
2017. nov. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!