Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nektek kizáró ok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek kizáró ok egy nőnél ha van nagy fogyás után felesleges bőr megmaradva?

Figyelt kérdés

Jöhetnek saját tapasztalatok és tanácsok is a témában, elsősorban férfiaktól és olyan nőktől akik szintén érintettek benne, vagy esetleg van olyan ismerősük aki érintett.

Titeket személy szerint mennyire zavarna egy komoly kapcsolatnál ha a párotoknak lennének olyan testi hibái amik egy nagyobb fogyás eredményei? Teszem azt feltűnő és könnyen észrevehető striák, lógósabb típusú mell, vagy épp megnyúlt, feles bőr.

Nagy fogyás alatt itt kifejezetten 60+ kilós fogyást értem, amikor elkerülhetetlen hogy ne látszódjon fizikailag, életkortól független.

Az ismerettségi körömben sajnos nem tudok utánaérdeklődni, többségében csak nő ismerősök és barátaim vannak.


ma 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Van akit zavar, de mi lesz vele ha szül a párja kisbabát olyankor?
ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Most társkeresési problémáról van szó, vagy párkapcsolati problémáról?

Társkeresésnél semmi rossz nincs abban, hogy azért nem kell valaki, mert valami nem tetszik vele kapcsolatban.

Párkapcsolatban (működőben) meg sokkal elnézőbbek egymással az emberek, mert már a kötődés elég erős köztük.

#1 A szüléses példa rossz, mert ennyi erővel akkor kortól függetlenül vonzódni kéne idős ráncos emberekhez is, mondván mi lesz vele ha majd megöregszik. :D

ma 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem rossz, mert itt nyíltan felvállalják egy páran, hogy nekik ráncos, vagy dagadt, aki leadta a kilókat nem kell. Nyilván aki annyira a külsőségeket nézi annak szembe kell néznie azzal, hogy az ember a kor haladtával, betegségek, vagy terhesség után megváltozik és a fejéhez kaphat, hogy mekkora buborékban élt előtte.
ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem.nem kizáró ok, nyilván nem lehet mindenki tökéletes.
ma 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Mindegyiknél kizáró, csak eltűri, hogy ilyen vagy. De ha lenne lehetősége jobbra, dobna. Sajnos ez van.
ma 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

#3 „Nyilván aki annyira a külsőségeket nézi annak szembe kell néznie azzal, hogy az ember a kor haladtával, betegségek, vagy terhesség után megváltozik és a fejéhez kaphat, hogy mekkora buborékban élt előtte.”

Te összejönnél egy olyannal, aki neked külsőre nem tetszik? Mert én nem. Ha ettől én számodra gonosz vagyok, akkor az biztosan úgy is van. :D

ma 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen lany baratom es nem kellett a fiuknak 60 kg fogyas utan. Aztan egy fiu jott es felesegul vette es azota is egyutt vannak. De en nem tudnek olyan testben elni mint o viszont nem zavarna,ha a baratomon striak kicsit logo bor lenne.
ma 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerösöm feleségén elég rosszul nézett ki, nyilván őt bensőséges szál füzte a nőhöz de mint kivülálló nekem nem tetszett. De ha én lettem volna haverom cipőjében valszeg engem se érdekelt volna különösebben a dolog, ha jol meglennék az adott nővel és minden passzolna.
ma 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!