Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nálatok meg a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok meg a férfi ismerőseiteknél mennyire kizáró ok párkapcsolatnál ha a nő mindenféle ház körüli és házi munkát teljesen együtt, felesben szeretne végezni majd veletek?

Figyelt kérdés
Bevásárlást, főzést, ház körüli, kerti teendőket, hétvégi és hétközbeni takarításokat, ha gyermek van a gyermekkel kapcsolatos minden teendőt, tehát mindent közösen.
szept. 9. 08:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Nézd meg hány kapcsolatban amit ismersz működik ez így, hány gyermekes kapcsolatot ismersz, és már is van egy arányszámod. Én relatíve egy ilyen kapcsolatot se ismerek, még azok is akik az elején megígérték az 50-50-t, végül csak az ezermesteresebb dolgokat vállalják be könyörgés után, a többi minden marad az ugyan úgy dolgozó anyán.
szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem volna szabad kizáró oknak lennie, ennyire ne legyen már egy ffi -egy Férfi!! - kényelmes. Húzzon haza anyja szoknyája mellé, hátha ő még ellátja, de lehet már az se.
szept. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem kizáró ok.

Gyerek ugyan nincs.

Mindketten dolgozunk napi 8 órában.

Miért is várnám el, hogy otthon mindent vagy a dolgok nagy részét a párom csináljon?

Persze van amit én nem szeretek/tudok csinálni. Pl: szárító leszedés, ruha hajtogatás, de szívesen mosok és ki is teregetek.

Főzni szintén nem tudok, ezt ő csinálja. De reggelit, vacsorát szívesen csinálok neki.

A párom pl utál porszívózni, azt szinte mindig én szoktam, ő utána felmos.

Sorolhatnám még.

szept. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy teljesen együtt az nálam felvetne kérdéseket. Tehát NE teljesen együtt, hanem mindketten önállóan, néha együtt is, de külön is, amikor időnk/energiánk engedi.


És nem kizáró ok, ha nekem is kell házimunkát csinálni, de ne legyen kötelező, mert a másik csak élére állított rendben tud/képes/szeret élni.


Amikor úgy érzem, hogy a saját inger küszöbömnél nagyobb a rendetlenség, akkor heti egyszer rendet rakok, de nem szeretek mindennap folyton takarítani, mert a másiknak kattog az agya, hogy nincs rend "JAJ".


Szerencsére/sajnos a barátnőm szerintem nálam rendetlenebb, és ezért nem kényszerít, hogy én is segítsek be, mert többet takarítok nála. Viszont így nem is tesz sokat magától, de ez engem nem zavar túlságosan, és ha mégis kérem akkor segít.

Szerintem jobb így, hogy én vagyok a rendszeretőbb a kapcsolatban, mert legalább nyugtom van.


28F

szept. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell érteni az alatt, hogy "együtt" csinálják?


Konkrétan ott kell állni a másik mellett, amíg az mosogat? Vagy ketten pakolják be a ruhákat a gépbe? Azért gondolom nem erről van szó, mert ettől megőrülnék.


A házimunka felezése idő és energia szempontjából meg nyilván a legélhetőbb felállás, anennyiben mindkét fél teljes állásban dolgozik.

szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
67%

Amennyiben neki is hasonló igénye van a tisztaságra mint nekem, akkor teljesen rendben van.


Szerintem itt bukik sok esetben a dolog, mert ahogy észrevettem nőknél általában ez a küszöb lejjebb van, számukra fontosabb, hogy 1-2 hetente ki legyen porszívózva a lakás, míg férfiként lehet csak 2-3 hetente zavaró. Ilyenkor egyik fél enged, hogy a másiknak jó legyen, illetve saját magának is, hogy komfortos legyen a környezet, ezért az 50-50 szinte sose jön össze.

szept. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Persze nem notórius felezésről van szó hanem munkamegosztásról, nem fele fele porszívózás hanem pl. ahogy már más is írta valaki porszívóz akkor a másik esetleg meg felmos. Én is erre gondoltam.
szept. 9. 09:20
 8/29 anonim ***** válasza:

Örülnék neki, hogy már nem csak rám hárulnak az olyan feladatok, mint a főzés, takarítás, bevásárlás stb..


Szóval én maximálisan benne lennék, hogy ezeket a dolgokat közösen vagy felváltva vagy egymást segítve csináljuk meg. Mindkettőnknek könnyebb lenne.


Én pedig vagyok annyira igényes, hogy ne mocsokban éljek és normálisan étkezzek.

szept. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Szerintem ki lehet egyezni egy reális tisztasági szintben...


Nyilván ha valakinek az az igénye, hogy a családi étkészletet hetente átmosogassa vagy kétnaponta szeret kiporszívózni az ágy mögött, akkor ezt egyedül fogja csinálni, hacsak nem talál maga mellé egy hasonlóan tisztaságmániás embert.


De azért van a normalitásnak egy körvonalazható tartománya... Aki ebből az igénytelenség felé csúszik ki az vagy emberelje meg magát vagy akkor éljen egyedül egy disznóolban.

szept. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

Ez azért jön a nőknél, mert az gondolják, hogy a pasijuk a munkahelyén úgysem csinál semmit sem, tehát ugyan olyan kipihent állapotban van, mint az otthon lévő nője, vagy mi?


Szóval ha a nőm is ugyan úgy elfárad a munkahelyén, mint én, akkor felezzük az otthoni melót is.

(Legalább majd neki se lesz kedve este hancúrozni az ágyban a fáradságtól, csak majd már reggel.:-)

szept. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!