Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nálatok meg a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok meg a férfi ismerőseiteknél mennyire kizáró ok párkapcsolatnál ha a nő mindenféle ház körüli és házi munkát teljesen együtt, felesben szeretne végezni majd veletek?

Figyelt kérdés
Bevásárlást, főzést, ház körüli, kerti teendőket, hétvégi és hétközbeni takarításokat, ha gyermek van a gyermekkel kapcsolatos minden teendőt, tehát mindent közösen.
szept. 9. 08:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
70%

1. Az megvan, hogy az ország népességének kb fele nem vidéki?

2. Én simán elvégzem azokat a FérfI mUnkÁkAt, amik a lakásomban felmerülnek, szóval nem kell segítség, cserében nem szolgálok ki egy lustaságot.

szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

Na ennél a kérdésnél is tombol a jesszusozós, jézusomozós, stb feminim lepontozós modoros szekta rendesen. Szórjátok csak a piros x-eiteket nyugodtan, Ti egymás nagy "lelki" társai! :-D


Az persze mindegyikőjüknél alap, hogy a csávójuk azért lehetőleg többet is keressen, mint ők. Ebböl aztán majd már addig lehet dúsítani az élet kellékeket, hogy már a ház körüli munka is egy teljes munkaidős elfoglaltsággá válik és akkor meg már jön is a sipítozás, hogy: ez így már nekem túl sok, most már vedd ki te is a részed a házimunkából, te lusta, stb. Mihelyst megvan a tuti, az oda vezető út már egyből a feledés jótékony homályába is vész.

szept. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

22

Valami normális ellenérv a szokásos hisztérián kívül? Vagy csak mondd ki, hogy egy nagyra nőtt csecsemő vagy, akit ki kell szolgálni... Az legalább egyenes volna.

szept. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyesek miért gondolják, hogy mindenki kertesházban él, mindenkinek van autója, amin lehetőleg heti szinten kell valamit csinálni, azt is kizárólag otthon, és a nő otthon van háztartásbeliként, vagy épp egy irodába jár be kávézni munka címszó alatt, amik mellett elvárható, hogy háztartási robot legyen?


Ez miféle álomvilág?

szept. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

24

Én az autószerelés mániát bírom:


1. Nem mindenkinek olyan tragacs autója van, amit ötpercenként bütykölni kell.

2. A mai autókat nem is nagyon lehet háztáji körülmények közt szervizelni.


Ezek csak kifogások, hogy ne kelljen felnőtt emberként odaállni a munkához.


Mert ugyanilyen alapon benyöghetném én is, hogy a pasival ellentétben végigcsinálom a terhességet, a szülést, a szoptatást stb., úgyhogy többé nem vagyok hajlandó házimunkát végezni. Ha nem tetszik, akkor szüljön a férfi.

szept. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Én nem értem ezek a "férfimunkák" miért kifogások? Nyilván amíg a férfi fél délelőtt az autót bütyköli addig nem kell a háztartásban sem csinálnia semmit, mert akkor addig azt a nőt csinálja egyedül. Ez ilyen egyszerű. Úgyhogy ez szerintem is csak kifogás az olyan férfiak részéről akik nem akarnak csinálni semmit csak kiszolgáltatni magukat. Attól félek nem fogok emiatt párt találni mert tudom, hogy inkább örökre szingli maradok minthogy egy ilyen férfinak a kiszolgálója legyek. És sajnos ha nézem a kapcsolatokat magam körül egyáltalán nem azt látom jellemzőnek, hogy a férfiak és a nők partnerként élnek hanem a nő ebből a szempontból szinte mindenhol alárendelt. ☹️
szept. 10. 09:28
 27/29 anonim ***** válasza:

"Nyilván amíg a férfi fél délelőtt az autót bütyköli addig nem kell a háztartásban sem csinálnia semmit, mert akkor addig azt a nőt csinálja egyedül."


Ez így teljesen oké. Csak a kérdésben nem erről volt szó.

szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

#18

Amiket te írsz, azok nagyon nem mindennapi munkák.


Egyébként a felsoroltaknak nagyrészét egyikünk se csinálja, mifelénk vannak szerelők meg szakemberek... a többi részét meg felváltva csináljuk aki épp ráér. Miért ne tudna füvet nyírni egy nő? Konkrétan az általam ismert családokban többször nyírja a füvet a nő, mint a férfi. :D


(ja, és nőként többet keresek mint "a csávóm")

szept. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen hejj, de konzervatív kanocskáknak mind életképtelen nője van vagy mi?


Én lazán megszereltem eddig bármit a lakásban, amihez meg szakembert hívtam, azt a párom sem tudta volna megjavítani, mert egyszerűen nincsen hozzá szakképesítése.


Amúgy meg inkább kifizetek évente egy-két szakembert, mint hogy néhány órányi bütykölésért cserében nap mint nap kiszolgáljak egy herét.

szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!