Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Társkeresésnél automatiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Társkeresésnél automatikus kizáró ok nálatok, ha egy férfi hiába próbálkozott rengeteget, eddig még nem jött neki össze párkapcsolat?

Figyelt kérdés
máj. 29. 11:52
A kérdező szavazást indított:
Igen, automatikus kizáró ok
Nem automatikus kizáró ok
23 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, főként, ha rendes ember az illető és pusztán szerencsétlen szegény a társkeresés terén. Értékelendő, hogy a kudarcok ellenére is tovább próbálkozott és nem adta fel, mint a legtöbben.
máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
De ezt honnan tudnák meg? Nincs senkinek a homlokára írva.
máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne az. Ugyanazt gondolom, mint az 1-es válaszoló.
máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

Sajnos ha egy férfi hiába próbálkozik, de nem tud egy nőt sem összehozni, az azért van mert nem jóképű, nincs jó kiállása, nem vonzó, bensőleg pedig hiányos tulajdonságokkal rendelkezik.


Tehát hiába udvarolna az #1-es válaszolónak, kikosarazná, mert hiába rendes, kedves, jólelkű, ha nem jóképű, ha nem vonzó, ha nincs kémia, és ez azért van mert hát külsőleg nincsenek meg azok a dolgok, amik kihoznák a nőből a vonzalmat a férfi felé, tehát mi történik, nagyon kedves és rendes férfit ismertem meg benned, de csak barátként tekintek rád, ugyanez lenne a #3-as válaszolóval.


Sajnos ez ilyen, ha nem vagy vonzó pasi, hatványozottan nehezebben megy az ismerkedés, minél több lány utasít vissza, annál rosszabb kedved lesz, egy idő után pedig már depressziós is leszel, aztán már rágörcsölsz az egészre, és tudatosul benned, hogy ennyi, ez van, nem vagy jóképű, izmos, magas, a benső tulajdonságaidban meg semmi extra nincs, "miért strapálom magam, nem is kell párkapcsolat".

És ez tovább tornyosul, és szépen lassan átformál, már nem fog nő kelleni, sem párkapcsolat, a sok visszautasítás, védelmi mechanizmust fog eredményezni benned, hogy nem nyitsz, nem ismerkedsz, mert véded magad az újabb visszautasítástól, az újabb csalódástól, persze mondják a nők viselni kell, persze, viselik, viseljük, de véges az erőnk, véges az agyunk, a lelkünk, és egy idő után megelégeljük.

máj. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

#4

Nem csak a magas, izmos, jóképűeknek van nőjük, nézz már körül!

Abban igazad van hogy kémia. Sajnos enélkül tényleg a feje terejere is állhat az illető, ha össze is jön neki az adott nő, nem lesz jó egyiküknek sem.

A vonzalom viszont nem egyenlő a külsőségekkel. Éreztem már kifejezetten csúnya pasi iránt is olyan vonzalmat hogy nem tudtam ellenállni, később pedig elszakadni (és nem volt pénzes), még láttam olyan szépet is, aki annyira mozgatott meg mint egy kirakat bábu.

Sajnos ezzel nem lehet mit tenni.

Pont ezért rágörcsölni se szabad, ha nagyon zavar ráerősitesz a külsődre, hátha az is segít (pl sport vagy kondi, más haj, borosta stb)

máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

A kérdésre is válaszolva, a hozzám illő ferfiaknál (40+) ez már felettébb furcsa lenne. Kb 30-ig nem számított volna, sőt inkább egy ilyen, mint egy olyan akinek megvolt egy fél városnyi

#5

máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
#4 Egyes válaszoló vagyok. Tévedsz abban, amit leírtál. Még egy férfi sem tudott meghódítani azzal, hogy jóképű volt. Engem egyetlen dologgal lehet meghódítani, kitartással. A válaszodból pedig látszik, hogy ez benned nincs meg és sajnos sok más csalódott férfiban sem. :(
máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

Nekem sose volt szerencsém és valószínűleg látják rajtam a nők hogy technikai szűz vagyok ( értsd 5-6x volt nemi kapcsolatom ), amúgy egy 38 éves incel vagyok.



38F incel

máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az alapján itélek csak hog velem milyen nekem mit nyújt. Az hogy másokkal mit hogyan csinált vagy próbált nem erdekel mivel úgyis átjön. (Ha velem bénázik nyilván másokkal is. Meg stb.)
máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyilván
máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!