Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes csúnyább férfiak jó nőknél is mernek próbálkozni? Mi a titkuk?

Figyelt kérdés
Őszintén irigylem azokat a pasikat, akik előnytelen külsejük ellenére bárki felé közelednek. Mi bátorítja fel őket?

2020. nov. 9. 18:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom x+1 elutasítás már nem oszt nem szoroz. Illetve nincsen semmi veszteni való.


F

2020. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

0 önkritika, nagyon magas önbizalom (amúgy szerencsések ilyen téren), gátlások hiánya. Esetleg a vesztesek nyugalma? Biztos van az a pont ahol már csak legyint az ember, hogy "hát ez most nem jött be, de majd a következő".


Bár ez utóbbi elég undorító, nem?

2020. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Az hogy az arcod genetikai szépsége csak egy tényező, amit a nők néznek és nem az egyetlen döntő.


Ha csúnya vagy, attól még lehetsz a munkádban sikeres, lehet jó fizud, egzisztenciád, vagyonod. Ha csúnya vagy, attól még lehet egy nőket vonzó, tökös, magabiztos, jó dumás, férfias személyiséged. Ha csúnya vagy, attól még öltözhetsz elegánsan, igényesen, figyelhetsz a higiéniádra, lehetsz sportos vagy kigyúrt alkatú.

Ja és a csúnyaság is olyan, hogy lehet van tényleg a 10% legalja csúnya ember, aki mindenki szemében csúnya, de fölöttük is van egy réteg aki lehet sok embernek az, de nem mindenkinek és talál olyat, aki elfogadja a külsejét is, nem tartja őt csúnyának.

2020. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Miért, kérdező, te mitől félsz? Hmm? Talán attól, hogy egy vadidegen nő elutasít? Na és akkor mi van, mit vesztettél? Semmit!

Aki idáig eljut fejben, az már nem problémázik ezeken.

2020. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező,pusztán az, hogy nem szenvedünk kisebbségi komplexusban.
2020. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

Óriási egóval rendelkeznek és nagyon elvannak szállva maguktól. Egyik barátnőm szokott olyan trágya üzeneteket kapni ilyen degenerált, nulla IQ-s emberektől, hogy már csak röhögünk rajta :D Kapott már farokfotót is, meg szebbnél szebb "udvarlásokat". Egyszer az egyik még nekem is írt ugyanakkor, mint neki. Gondolta hátha bejön valamelyik csaj :D Mondanom sem kell mindketten válasz nélkül töröltük az üzenetet. Nem tudom, hogy lehetnek ennyire idióták egyesek. Nem jutott eszébe, hogy barátnőként majd megbeszéljük, jól kibeszéljük? :D Ráadásul közös fotók is vannak kint, szóval fogyatékosnak kell lenni, hogy valaki nem vegye észre azt, hogy barátnők vagyunk.

Igazából azzal nem is lenne baj, ha írnak ilyen emberek. De akkor rendes és normális üzenetet írjon. Sajnos ezeknél az üzenetküldés kimerül ott, hogy "Teccesz", "Szia van pasid?", "Osztályoznád a farkam légyszi" ..... nem tudom ilyen üzenetekre mit várnak ezek az "úriemberek".

2020. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem hogy miért nem érted. Ha te lennél előnytelen külsejű, te nem mernél próbálkozni?
2020. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
mert tudják h 100 ból 1 csinos nő úgyis igent mond a nagydumásnak. Sok ilyet ismerek, ronda elhízott pasi de évek óta csinos nője van.
2020. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Hellmano ***** válasza:
66%
De, amúgy tudod mi az érdekes? Volt egy ilyen osztálytársam középsuliban. Dagadt volt, előnytelen öltözködéssel még furcsán is járt arcra se volt semmi extra a haját se lőtte be normálisan dumája se volt valami nagy szám, de basszus neki is volt, mindig barátnője. Igaz ő ez a típus volt, hogy mindenkit betámadott és le se szarta, ha elutasítják, ment a következőhöz, amíg össze nem jött neki. Nem mondom, hogy jó női voltak, de volt neki is...
2020. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

9.


Tényleg csak ezen múlik az egész? De hát ez így nem is tudom, nem tűnik valószínűnek. Normál esetben mindenki elküldené, ha tényleg ronda.

2020. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!