Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes csúnyább férfiak jó nőknél is mernek próbálkozni? Mi a titkuk?

Figyelt kérdés
Őszintén irigylem azokat a pasikat, akik előnytelen külsejük ellenére bárki felé közelednek. Mi bátorítja fel őket?

2020. nov. 9. 18:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az egyetemen volt ilyen ismerősöm. Előnytelen külső. Kétehetente lement bulizni, odament 50-60 csajhoz nagy dumával, 1 mindig összejött neki 1-1 estére. Így volt 5 év után akár 60-70 nővel is együtt, pedig tényleg ronda volt, de nem ronda nőkkel jött össze, mindig talált átlagcsajt.
2020. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

10.


Jó én a 90-enes évek közepén voltam középsulis, akkor más idők voltak :D A mai világban már lehet ez nem működne így nem is tudok róla, azért tudtam ezt a régi példát hozni, mert akkor még ez is működött, mert a példám is mutatja :D

2020. nov. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%
Nincs önkritikájuk.
2020. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%
És mégis ők járnak jól. És még csak nem is szoronganak, mint mi többiek. Ez így nagyon nincs rendben.
2020. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%

Annyira alacsony az önbizalmuk, hogy már vmiféle agymutatvánnyal figyelmen kívül hagyják a gyengeségeiket.


Egyébként még senki nem írta le a helyes választ:


Egó-növelés



Magyarul hátsó szándékuk van és sokan szidják a jó nőket de megérdemlik hogy elküldjék őket a francba.

2020. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
94%

OFF


Rám rámírt Tinderen már két ducibb nő, miközben sportos alakú pasi vagyok. Szerintem a nőket amúgy ez kevésbé zavarja, mint a palikat. Ugyanazzal a gáz dumával jöttek, amit a pasik le se mernek írni a nőknek.

2020. nov. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 peca1000 ***** válasza:
85%

Èn kiküldtem anno vagy 100 nőnek ugyanazzal a szöveggel ismerkedős üzenetet a netes társkeresőkön.


Páran visszaírtak, randi is lett, csajom is lett, pedig nem voltam egy nagy főnyeremény :)

2020. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!