Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell sok embernek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell sok embernek a társkeresési kudarcot mindenféle pszichológiai bonyolult dolgokkal magyarázni amikor sokszor sokkal egyszerűbb evolúciós pszichológiai oka van az egésznek?

Figyelt kérdés
Van egy két olyan nő ismerősöm aki nem találja a társát mindig megcsalják meg a pár hónap után ghostingolnak a férfiak és jönnek az ilyen dumákkal hogy családi minták és társai különböző bonyolult pszichológiai magyarázatokat próbálnak találni rá amikor egyszerű evolúciós pszichológiai oka van az egésznek, olyan férfiakhoz vonzódik akiknek jobb génjeik vannak, ezek a rosszfiúk mert erősek határozottak magabiztosak, nyilván ezek a férfiakban sok a tesztoszteron meg genetikailag arra vannak kódolva hogy szórják a magviaikat, sajnos a világ ennyire csúnyán ösztönösen egyszerű ès nem kell itt mindenféle bonyorult pszichológiai családi mintákat hozni.... ennyi az egész
szept. 16. 20:17
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

38

Ezt sem mondta senki, a szamba akarsz adni olyan dolgokat, amiket le sem irtam.

Igenyes: figyel a fogazatara, jar rendszeresen (evente egyszer) szurovizsgalatokra, normalisan tisztalkodik, levagja a kormet, borotvalkozik, ruhai tisztak, nem gyurottek, nem budos.

Ebben sehol nincs sem a kondi, sem a divat…

tegnapelőtt 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:

39

Azt sem irtam, hogy minden vonzo ember ostoba vagy bunko lenne, ezt nem tudom, mibol sikerult leszurni.

Vannak csunya es ostoba emberek es szep es intelligens emberek is.

tegnapelőtt 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
#41 Rendszeresen járok fogászatra, körmöm levágom, borotválkozom, tiszták a ruhák. Siker eddig 0 ja és ezektől nem vagyok szebb.
tegnapelőtt 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
$40 Remélem azért találsz pasit szerintem vagyunk egy páran férfiak akik ilyen nőre vágynak. Kizárt hogy nem találj valakit.
tegnapelőtt 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Nem mondtam azt sem, hogy szebb lesz tole egy elonytelen kulseju ember, csak azt, hogy sokat szamit.
tegnapelőtt 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
Sokat? Kb. semennyit. Nyilván a hiányuk nagyot tud rontani, de a meglétük nem ad különösebb pluszt. Afféle alap, mint pl. tudni késsel-villával enni. Az is elég gáz, ha nem megy, de ha igen, senki nem fogja különösebben értékelni, mert ez a normális, a magától értetődő.
tegnapelőtt 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

Mert egyszerűbb külső okot keresni, mint a saját hibát felismerni. Ugyanez van az inceleknél, akik az alacsonyságukat meg a lapátáll hiányát okolják a sikertelenségért.

Nőként felhívni magára a férfiak figyelmét kb. annyira nehéz, mint egészséges kisgyerekként megtanulni járni. Van akinek előbb megy van akinek később, de mindenkinek menni fog. Viszont meg is tartani a férfit már sokkal nehezebb, mert ott már vonzó külső meg a kedves mosoly már kevés lesz. Ha csak ennyi van a tárban, akkor a férfi megunja és továbblép. Ha csak egy egy férfi lép le, az lehet véletlen, 2-3 egymás után lehet pech. De ha folyamatosan ez történik, az biztosan nem a férfiak hibája.

tegnap 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%

47


De azt meg kell értened, hogy vannak emberek akik iránt nem érdeklődnek.


Senki nem állított olyat, hogy a személyiség nem fontos.


De a személyiséged akkor releváns, ha a külsőd vonzó.

tegnap 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Én azon gondolkodtam el, miért szenvednek az emberek tömegesen a társkereséssel. Mert persze logikus, hogy az ember nem jön össze rögtön az "igazival", de érdekes, hogy mostanság annyira nehéz lett. Régen huszonéves korára, aki házasodni akart, meg is tette. Hogy a francba lehet, szüleim is egyszerű melós emberek voltak, apám nem volt adonisz, anyám se top modell és egymásrataláltak. És ne gyertek azzal, hogy régen kényszer házasságok voltak, többnyire nem ez volt a jellemző, ez inkább a gazdagoknál volt így, na meg akkor, ha előbb jött a gólya, mint várták. Nem hiszem, hogy akkor mindenki top külsejű volt és mégis megszerették egymást az emberek. Vajon hol és mi a hiba?
tegnap 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Utolsó, ma már egekben az elvárások és az ingerküszöb. Ami akkor elég volt és jó, azzal napjainkban labdába sem lehet rúgni. Most már igenis kell az adonisz/topmodell külső meg még számos más területen kiemelkedő szint. Persze folyamatosan, 24/7 hozva, fenntartva. Egyszerű hétköznapi embernek lenni pedig kevés, arra nincs igény.
tegnap 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!