Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rosszul kéne magam miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul kéne magam miután visszautasítottam a lányt?

Figyelt kérdés

Megtettem hogy ne húzzuk egymás idejét. Aztán megírta hogy még egy könnycseppet is elmorzsolt nagyon rosszul érzi magát, és hogy ez az önértékelésének nagyon rosszat tett, mert még soha nem utasította vissza senki és tudja magáról, hogy szép lány, de mégis nagyon rosszul esett neki.


Engem is már annyian utasítottak vissza, sőt még öngyilkossági gondolatom is volt. Szóval egyrészt sajnálom mint embert, de legalább valami most a nőknek visszajárt. Főleg hogy megírtam bármikor lefekszek vele (ez még előtte sem történt meg, sőt még csók sem volt), de annyira nem tetszik hogy kapcsolatot is akarjak.


32 F



szept. 15. 22:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%
Azzal nincs baj, hogy szexkapcsolatba benne lettél volna vele, sőt még azzal sem ahogyan kifejezted mert korrekt, őszinte volt. De az már probléma, hogy kifejezetten az hajtott téged, hogy belészúrj mint egy mérgeskígyó mert téged is elutasítottak már. Vagyis a szándékkal van baj. Úgy jön le, hogy rohadtul nem vagy túl az elutasításokon és mintha egy kalap alá vennéd a nőket, gyűlölnéd őket. Így legfőképpen magadnak ártasz.
szept. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem az a baj, hogy visszautasítottad, hanem az, ahogy tetted.
szept. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
61%
Bezzeg ha egy férfit egy nő se sajnálja ha vissza lett utasítva. Nyilván a kérdező részéről nem volt szép hogy csak kalandra akarta volna felhasználni a lányt. De most már a lány is tudja hogy neki sincs mindig ego tuning.
szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!