Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rosszul kéne magam miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul kéne magam miután visszautasítottam a lányt?

Figyelt kérdés

Megtettem hogy ne húzzuk egymás idejét. Aztán megírta hogy még egy könnycseppet is elmorzsolt nagyon rosszul érzi magát, és hogy ez az önértékelésének nagyon rosszat tett, mert még soha nem utasította vissza senki és tudja magáról, hogy szép lány, de mégis nagyon rosszul esett neki.


Engem is már annyian utasítottak vissza, sőt még öngyilkossági gondolatom is volt. Szóval egyrészt sajnálom mint embert, de legalább valami most a nőknek visszajárt. Főleg hogy megírtam bármikor lefekszek vele (ez még előtte sem történt meg, sőt még csók sem volt), de annyira nem tetszik hogy kapcsolatot is akarjak.


32 F



szept. 15. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Ne erezd magad rosszul, nem csak a ferfiak kaphatnak visszautasitast.
szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nos, a visszautasítás miatt nem kell. Azért, ahogy tetted (megírtam bármikor lefekszek vele (ez még előtte sem történt meg, sőt még csók sem volt), de annyira nem tetszik hogy kapcsolatot is akarjak.) nem ártana. Attól, hogy az ember elutasít valakit (nemről függetlenül) még nem muszáj beletörölnie a lábát.
szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Miért kéne rosszul érezned magad? Nem tudsz mit csinálni ha nem jön be. Annak ellenére is össze kéne vele jönnöd, szánalomból? Morzsoljon el könnycseppet, és essen túl rajta, dolgozza fel magában, az nem a te dolgod.
szept. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 gergelice16 ***** válasza:
67%
Jól tetted. Utasíts vissza minden lányt, amíg érzelmileg ennyire instabil vagy, mert hosszú távon csak ártanál ezzel másoknak és magadnak is, pláne amíg a szexnek csak a testi oldalát látod, a lelki részét pedig nem (ez az utolsó mondatodból derült ki egyértelműen). Ajánlom keress fel egy pszichológust, aki segít rávezetni ezekre. Sok sikert!
szept. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

"ez az önértékelésének nagyon rosszat tett, mert még soha nem utasította vissza senki"


Ezen jót röhögtem.

Egy férfi hány visszautasítást kénytelen elviselni, mire párra talál????

szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell magad rosszul érezni. Két hét múlva lesz pasija.
szept. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
Egy átlag alatti mentális képességű férfi is keményebb lelkileg ezerszer mint egy átlag feletti képességű nő, ha elutasításról van szó.
szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Az első része teljesen oké, az a korrekt hozzáállás a másikkal szemben ha őszinte vagy vele és nem húzod az idejét.


A második bekezdés alapján viszont érezheted rosszul magadat. Ez a "nőknek visszajárt" dolog nettó paasztság, igen nőket is szoktak visszautasítani, velem is esett már meg. Másrészt viszont ez a hangnem kizárja a másik iránti tiszteletet, ami az elutasításban is benne kell, hogy legyen. Ezt a szexesdit is nem értem miért kellett odaírni, ez konkrétan átment egy ilyen incel nők elleni bosszúállóba. Szimplán mondhattál volna helyette annyit, hogy nagyon sajnálod és kész.

szept. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Jól tetted, a pasi is offolhat. Nyugi.
szept. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Az írásodból annyi jött le, hogy bunkó módon felajánlottad neki a szexkapcsolatot. Ez az amitől a nőknek elegük van, csak van pasi aki már az elején megmondja, hogy mit akar, nem köntörfalaz a kapcsolat ígérgetésével.
szept. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!