Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kellene a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene a mai világban eredményesen ismerkedni?

Figyelt kérdés

Negyvenes férfi vagyok. Már egy ideje próbálok ismerkedni, nem csak neten, de személyesen is.

Szinte minden jó tanácsot megfogadtam már amit lehet ismerkedés terén.

Neten jó képeim vannak fent, írok bemutatkozást, illedelmesen kommunikálok a nőkkel, rövid időn belül telefonban is beszélünk.

Nem vagyok egy ápolatlan ember, külsőre átlagosnak mondanám magam. Szépen beszélek, nem minden második szavam káromkodás stb... Életem rendezett, ex lezárva, mindenem megvan, csak a párom nincs...

Többen mondják végre egy normális és nem önző pasi. Jönnek össze randik, mégis vagy el vagyok küldve, vagy a ghostingolás megy ezerrel. De inkább az utóbbi.

Személyes ismerkedésnél ugyanúgy, egyszer csak nem válaszol többé a partner. Nyilván tudom mit jelent, nem fogom zaklatni. Megértem a döntést.

Csak azt nem tudom mi a francot kéne még tennem hogy végre megtaláljam azt a nőt aki engem akar maga mellett tudni?!


(Rinya: eddig minden pasi kihasznált, csak szexet akart, anyuci pici fia volt, döntésképtelen volt, hazug volt, megcsalt...stb szöveggel jönnek a nők. Kérdem én ha ott egy normális férfi előttetek, akkor miért nem kell???)


szept. 10. 19:20
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt érzem, mint te! Elméletben mindenki csak egy átlagos, normális párt keres, irreális elvárások nélkül, a gyakorlatban meg felbukkan az a sok de, és az ítélkezés. Valami nagyon elromlott.
szept. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Ezt a nem állok készen új kapcsolatra dumát én lerázós szövegnek gondolom. Mert kérdem én? Ha ez így van, akkor mért ismerkedik valaki? Semelyik korosztálynak sem egyszerű az ismerkedés, de 30 fölött tény, hogy egyre nehezebb, mivel a potenciális partnerek száma egyre csökken és a lehetőségek is beszűkülnek. Tudom, milyen rossz egyedül, és nem esik jól, ha nem úgy sikerül, ahogy remélted, de maradj kitartó. Minden próbálkozás egy lehetőség, a tétlenség a kudarc!
szept. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

#32:

Én úgy látom, hogy az emberek igen nagy százaléka (nem mindenki) azért ismerkedik ilyen módon mert csak amikor neki szüksége van figyelemre akkor venné elő a másikat.

Tehát kell nekik a figyelem, kellene valaki akivel megoszthatják a gondolataikat, érzéseiket, de csak akkor ha nekik éppen olyan kedvük van. Amikor a másik félnek vannak gondjai, a másik félnek lenne szüksége figyelemre, segítségre akkor őket ne macerálja senki.

Egy egy randi jól jön, egy egy közös program oké, de ettől jobban ne kelljen felelősséget vállalni senkiért és semmiért. De a figyelem az kell nekik. Ezért inkább visszavonulót fújnak mielőtt komolyabbra fordulna az ismerkedés. Persze az is benne van a pakliban hogy valamiért nem jött be nekik a másik fél.

Félreértés ne essék, nem azt mondom hogy mindenki ilyen, de egyre több az ilyen ember, férfiak és nők is egyaránt.

Egyébként a nők evolúciós okok miatt kevésbé tolerálják ha a pasinak egy másik nőtől vagy gyereke. Mert akkor a férfi az erőforrásait arra a gyerekre fordítja ahelyett hogy a majdani közös gyerekükre fordítaná (fészekvédő ösztön). Főleg ha még kicsi a gyerek és emiatt folyamatosan képben van a gyerek anyja is (mindig segítséget vagy pénzt kér).

szept. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Gyerekes nőként abszolut nem érdekelne olyan apuka, aki csak annyira hajlandó, kifizeti a gyerektartást és kész. Pont a felelősségtudatot tükrözi számomra, ha igenis segíti az exet, ha kell, és foglalkozik is a gyerekkel normálisan, tehát nem annyi a láthatás, hogy elhozza, én játszak vele, ő meg telefont nyomkod.
szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

34: Igazad van, de képzeld el hány olyan exfeleség van akinek semmi más dolga nincs csak a volt férjére pakolja a válás után is a megoldandó problémáit. És erre a gyereket használja alibiként.

Hány olyan esetről lehet hallani amikor a volt feleség (vagy férj) nem száll le a másik szülőről hanem pénzért a nyakára jár, vagy előre meg nem beszélt időpontokban beállít a gyerekkel mert neki hirtelen dolga akadt stb.

Sajnos elég sokszor előfordul hogy az exet nem lehet kiiktatni az új pár életéből, mert a gyerek miatt kénytelenek tartani a kapcsolatot.

Nem minden válás olyan egyszerű hogy később minden szép és jó lesz. Vannak akik válás után arra teszik fel az életüket hogy a másiknak minél jobban keresztbe tegyenek.

szept. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!