Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kellene a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene a mai világban eredményesen ismerkedni?

Figyelt kérdés

Negyvenes férfi vagyok. Már egy ideje próbálok ismerkedni, nem csak neten, de személyesen is.

Szinte minden jó tanácsot megfogadtam már amit lehet ismerkedés terén.

Neten jó képeim vannak fent, írok bemutatkozást, illedelmesen kommunikálok a nőkkel, rövid időn belül telefonban is beszélünk.

Nem vagyok egy ápolatlan ember, külsőre átlagosnak mondanám magam. Szépen beszélek, nem minden második szavam káromkodás stb... Életem rendezett, ex lezárva, mindenem megvan, csak a párom nincs...

Többen mondják végre egy normális és nem önző pasi. Jönnek össze randik, mégis vagy el vagyok küldve, vagy a ghostingolás megy ezerrel. De inkább az utóbbi.

Személyes ismerkedésnél ugyanúgy, egyszer csak nem válaszol többé a partner. Nyilván tudom mit jelent, nem fogom zaklatni. Megértem a döntést.

Csak azt nem tudom mi a francot kéne még tennem hogy végre megtaláljam azt a nőt aki engem akar maga mellett tudni?!


(Rinya: eddig minden pasi kihasznált, csak szexet akart, anyuci pici fia volt, döntésképtelen volt, hazug volt, megcsalt...stb szöveggel jönnek a nők. Kérdem én ha ott egy normális férfi előttetek, akkor miért nem kell???)


szept. 10. 19:20
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
52%

A leírásod alapján számomra alapvető kommunikációval rendben vagy, már ami itt ennyiből kiderül.

…azért a kérdésed túl általános, nehéz ennyiből jó választ is adni rá.

Amikre gondolok:

- inkább lehetséges barátként, szabadidőpartnerként, haverként tekintenek rád a randipartnereid? (Máshogyan fogalmazva: fel tudtad már kelteni mostanában a korosztályod nőinek szexuális vonzalmát is?)

- ha az életed rendben van, az szuper- esetleg hajlandó vagy egy ismerkedés során is kilépni picit a kényelmes dobozodból? (Itt most pl arra gondolok, hogy lehet, hogy én is elköszönnék, ha már a 2. 3, randi is arról szólna, hogy neked OK az életed és a másik ember adjon fel mindent és simuljon bele a te jól kiépített kis rendszeredbe, mert neked ez így kényelmes…

- mennyire vagy “mozgalmas” személyiség? Én is a korosztályod vagyok, de ha meghallom azt pl, hogy egészségügyi séta vagy elemzéseket testi bajokról akkor azért sikoltozni tudnék :D

- mennyire vagy rendben önmagaddal? Úgy kb elégedett az életeddel, a külsőddel, mennyire vannak nagyobb terveid, álmaid, amiben ott a szenvedély?

szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

11: nem jutunk el addig hogy szexuális vonzalom... Illetve de 3 hónapja volt 1 olyan hölgy. Csak akció nem volt mert pont akkor volt meg neki. De aztán még pár tali, és offolt. Aztán újra randizni akart. Akkor már én mondtam nemet.


Nem beszélek ilyesmiről hogy az én életem rendben, és bele kéne simulni bárkinek is. Úgy gondolom majd kialakul hogyan lesz.


Egészségügyi séta alatt nem tudom mit értesz...


Szeretek mozogni, sétálni, túrázni(nem lötyögős túra), kirándulni, biciklizni. Szóval inkább aktívan kikapcsolódni.

Elégedett vagyok az életemmel, nem panaszkodom, hálás is vagyok azért amit kaptam.

Egy dolog hiányzik, és az az igazi Partner.

szept. 10. 22:03
 13/35 anonim ***** válasza:
Gyereked van? Ez is fontos!
szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
13 :van, igen. De kb akikkel ismerkedtem, nekik is volt.
szept. 10. 22:19
 15/35 anonim ***** válasza:
Itt is megpróbálhatnál ismerkedni!
szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
43%

Netes ismerkedés mehet a kukába. Megmaradhat wc-zéshez a húzogatás, hogy ne unatkozz.


Aztán.

Tanulj meg élőben ismerkedni, használd kerítőnek a rokonaidat, munkatársaidat, barátaidat, próbálkozz mindenhol! Munkahely, tanfolyam, sport, tánc, BÁRMI!


És tudd eladni magad. Marketing. A nőknek határozottság, jó kisugárzás kell. Meg legyél ápolt, a fene vigye el...


Így.

szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
52%

"Ha ott egy normális férfi előttetek, akkor miért nem kell?" Nőként a férfiaktól kérdezném ugyanezt! Rinyáltok, hogy nincs normális nő, mikor ott van előttetek, ti is kereket oldotok! Miért is?

Érdekes, nekem is mindig azt mondták a pasik, ilyen nővel nem találkoztak még, de rendes vagyok, szóval lelkesen randizni akartak. Aztán megfutamodtak különféle indokokkal. Mégsem áll készen kapcsolatra, idő kell neki, nem érzi azt, amit kéne, stb. Ilyenkor én is arra gondolok, mi lehet a baj velem? Barátok szerint a külsőmmel sincs gond, úgyhogy én sem tudom a választ.

szept. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

16: hogy tudok jobb lenni az önmarketingben? Ez egy gyengepontom. Ápoltság, igényesség az megvan.


17: na látod, erre keresem én is a válaszokat. Pont ugyanezt mondta egy nő nekem nem rég, hogy ő nem áll készen egy komoly kapcsolatra. Előtte pár héttel persze hosszasan ecsetelte, hogy őt mindenki csak megdugni akarja, de komolyat nem akarnak a férfiak tőle, meg hogy milyen link az összes.

Szóval én sem tudom!

Nyilván ha nincs meg az érzés, akkor érthető. Olyan már nekem is volt. Akkor tényleg nem érdemes folytatni.

Ebben az esetben nyilván nem veled van a baj, csak nem passzoltok. Ennyi.

Nem dunántúli vagy véletlen?

szept. 10. 23:43
 19/35 anonim ***** válasza:
17 vagyok. Bocs, de ez honnan jött, hogy dunántúli lennék?
szept. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%

Szarul nézel ki, hiába gondolod magadról, hogy nem így van.

Netes ismerkedés 100%-ban a külsőn múlik, élőben a szöveggel tudsz kompenzálni. Le kell hazudni a csillagokat az égről, pofáznod kell akkor is ha semmi kedved hozzá, ilyen tipikus szófosó gépek kellenek valamiért a nőknek.

Úgy kell beállítanod magad mint valami überfasza gyerek, minden történet arról szóljon, hogy te mekkora király voltál. Nyilván úgy add elő hogy ez ne tűnjön fel, de a lényeg ennyi.

Élőben legyél legalább átlagos kinézetű és pofázzál amennyit tudsz.

Neten pedig legyél extrém jó külsejű.

szept. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!