Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kellene a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene a mai világban eredményesen ismerkedni?

Figyelt kérdés

Negyvenes férfi vagyok. Már egy ideje próbálok ismerkedni, nem csak neten, de személyesen is.

Szinte minden jó tanácsot megfogadtam már amit lehet ismerkedés terén.

Neten jó képeim vannak fent, írok bemutatkozást, illedelmesen kommunikálok a nőkkel, rövid időn belül telefonban is beszélünk.

Nem vagyok egy ápolatlan ember, külsőre átlagosnak mondanám magam. Szépen beszélek, nem minden második szavam káromkodás stb... Életem rendezett, ex lezárva, mindenem megvan, csak a párom nincs...

Többen mondják végre egy normális és nem önző pasi. Jönnek össze randik, mégis vagy el vagyok küldve, vagy a ghostingolás megy ezerrel. De inkább az utóbbi.

Személyes ismerkedésnél ugyanúgy, egyszer csak nem válaszol többé a partner. Nyilván tudom mit jelent, nem fogom zaklatni. Megértem a döntést.

Csak azt nem tudom mi a francot kéne még tennem hogy végre megtaláljam azt a nőt aki engem akar maga mellett tudni?!


(Rinya: eddig minden pasi kihasznált, csak szexet akart, anyuci pici fia volt, döntésképtelen volt, hazug volt, megcsalt...stb szöveggel jönnek a nők. Kérdem én ha ott egy normális férfi előttetek, akkor miért nem kell???)


szept. 10. 19:20
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Számomra szimpatikusnak tűnsz, van kellő önismereted, összeszedettek a gondolataid! Nem lehetsz unalmas ember, ha szereted aktívan tölteni a szabadidőd. Szerintem nincs gond veled, a probléma inkább az, sokan tényleg nem tudják mit is akarnak, vagy kergetnek egy ideálképet, aminek ha nem felelsz meg elküldenek. Szerintem egyszerűen nem volt eddig szerencséd! Sok sikert!
szept. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
59%
Neked bejön mindegyik nő, akivel találkozol? Biztos nem! Hiába aranyos meg minden, neked is kell valami plussz, ami megfog benne! Egyszerűen mégsem tetszettél azoknak, akikkel eddig randiztál.
szept. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki? Hány cm/kg vagy?
szept. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Nos, 40 múltál, gondolom korban hozzád illőkkel próbálsz ismerkedni. Úgy vélem, ha valaki 40 körüli nő létére nem érett gondolkodású, nem tudja mit akar, nem tud tiszta lappal kezdeni, és nincs annyi gerincesség benne, legalább annyit mondjon, bocs, nem téged kerestelek, az szomorú rá nézve. Szóval mondhatnánk, igazi nővel nem találkoztál mostanság sajnos. Tudom, frusztráló, hogy elutasítanak és hogy milyen rossz érzés nem tartozni valakihez, próbálkozz csak tovább!
szept. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Tippek, hogy mért nem jön össze: Lehet, te észre sem veszed, de mivel nagyon akarnál már valakit, rágörcsölsz a randikon vagy esetleg picit nyomulsz. Mikor bevallod, gyereked van, nem akar megbántani és lelép. Sokat beszélsz a múltadról, ami lehet nem érdekli. Nem tetszik neki a dolgokhoz való hozzáállásod. Úgy érzi, nincs közös téma. Vagy ami a leggyakoribb buktató a netes ismerkedésnél, habár szimpatikus vagy, de ennyi, nincs vonzalom/érdeklődés mégsem irányodba. Más tészta, hogy nem tudja közölni egyik sem, hogy nem akar többet randizni, ez az ő szegénységi bizonyítványuk.
szept. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Szerintem attól is függ hogy mennyi idős a gyereked. Mert ha még viszonylag kicsi akkor szorosabban kell tartanod a kapcsolatot az anyjával és ezt sok nő nem tolerálja még akkor sem ha nekik is van gyerekük.

Sok olyan nő van akinek van gyereke, jól is néz ki, ők válogathatnak az olyan pasik közül is akiknek nincs gyerekük.

De amúgy összességében bolond világot élünk, ne csodálkozz hogy ez van ha párt keresel. Mindegy hogy férfi vagy vagy nő, mindkét nem ehhez hasonló dolgokról számol be, elég ha itt olvasgatsz ezen az oldalon.

A lejtmenet már az internet megjelenésével elkezdődött...... úgyhogy kitartást kívánok neked.

szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Érthetetlen számomra, egy gyerekes nő mért nem hajlandó tolerálni egy gyerekes férfit exestől? Persze a nőt fogadja el a pasi a gyerekkel meg az exxel! Érdekes az elvárás!
szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Hol laksz, kérdező?
szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!

Bár sokkal okosabb nem lettem, de ezek szerint nem egyedi az esetem.

Lehet tényleg csak rosszakat fogtam ki eddig. Csak fura hogy ilyen sok van😆

És igen tudom, nekem sem jön be minden nő, de úgy veszem észre régebben nem ez a viselkedés volt a jellemző. Azt is olvastam már valahol igen, hogy gyerekes nők nem annyira tolerálják ha a férfinak is van gyerek. Bár ez számomra is érthetetlen, hogy miért. Mondjuk nálam pont nem annyira zavar ez be, mert már nagyobbak, de ezt szoktam is közölni.


23: kb 180/80. Átlag kinézet szerintem.

28: az ország nyugati szélén.

szept. 11. 21:58
 30/35 anonim ***** válasza:
180/80 az teljesen jó. Érdekes ez a hozzáállás egyes gyerekes nőktől, hogy nem tolerálnák a másét. Nekem eszembe se jutna gyermektelen férfival ismerkedni gyerekesként.
szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!