Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kellene a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene a mai világban eredményesen ismerkedni?

Figyelt kérdés

Negyvenes férfi vagyok. Már egy ideje próbálok ismerkedni, nem csak neten, de személyesen is.

Szinte minden jó tanácsot megfogadtam már amit lehet ismerkedés terén.

Neten jó képeim vannak fent, írok bemutatkozást, illedelmesen kommunikálok a nőkkel, rövid időn belül telefonban is beszélünk.

Nem vagyok egy ápolatlan ember, külsőre átlagosnak mondanám magam. Szépen beszélek, nem minden második szavam káromkodás stb... Életem rendezett, ex lezárva, mindenem megvan, csak a párom nincs...

Többen mondják végre egy normális és nem önző pasi. Jönnek össze randik, mégis vagy el vagyok küldve, vagy a ghostingolás megy ezerrel. De inkább az utóbbi.

Személyes ismerkedésnél ugyanúgy, egyszer csak nem válaszol többé a partner. Nyilván tudom mit jelent, nem fogom zaklatni. Megértem a döntést.

Csak azt nem tudom mi a francot kéne még tennem hogy végre megtaláljam azt a nőt aki engem akar maga mellett tudni?!


(Rinya: eddig minden pasi kihasznált, csak szexet akart, anyuci pici fia volt, döntésképtelen volt, hazug volt, megcsalt...stb szöveggel jönnek a nők. Kérdem én ha ott egy normális férfi előttetek, akkor miért nem kell???)


szept. 10. 19:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
12%
Nem vagy elég izgalmas, túlságosan kiszámítható veled az élet. A harmincas nők is a dopamin szint emelkedését várják el a pasitól, nem olyat aki uncsi.
szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
folytatni az ismerkedést
szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

1es:

Milyen az aki nem uncsi?

szept. 10. 19:36
 4/35 anonim ***** válasza:
Nem írod le a rosszakat. Csak a jót.
szept. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
24%
Es gondolom, almaid nője legyen vekony, fiatal, széparcu?
szept. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

4: el sem jut az ismerkedés addig hogy "rossz" dolgok derüljenek ki rólam. Nyilván mindenkinek van gyenge oldala, nekem is. Tisztában vagyok vele.


5: velem egykorú legyen, normál testalkat mint én, átlagos kinézet mint én. Nincsenek túlzó elvárásaim. Amit nyújtok azt szeretném kapni is.

szept. 10. 20:09
 7/35 anonim ***** válasza:
39%

6

Tehát, atlag feletti! Ok! 😅

szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
7 : akkor ezek szerint átlag feletti vagyok. Ebben az esetben igen, hasonló átlag felettit keresek mint én. 😉
szept. 10. 20:59
 9/35 anonim ***** válasza:
Ha lenne önismereted, tudnád, miért offolnak. Mert olyan nincs, hogy mindenki felsóhajt, hogy végre egy normális pasi, aztán mindenki leszar. A kettő közt csinálsz valamit.
szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

9: nem mondom hogy fullos vagyok önismeretből. De elolvastam pár könyvet a témában. Pszichológia témában is, mert érdekel.

A kérdés még mindig nyitott.


(Volt olyan aki offolás után újra keresett. Sőtt több is. Mintha nem tudnák mit akarnak. Nyilván ha nincs ló, szamár nem leszek...)

szept. 10. 21:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!