Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő átlagos lány?

Figyelt kérdés
[link]
szept. 8. 19:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
36%

#10:

Hajrá

meséljetek szerintetek mitől NEM átlagos.

szept. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
35%

11


Arc, test, szexuális kisugárzás, életmód, öltözet. Dióhéjban.

szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
31%

Arcra konkrétan teljesen átlagos. Nekem volt nála csúnyább, szebb barátnőm is arcra. Attól, mert sokan bevakolják az arcukat és nem látod milyenek valójában, még nem lesz felhúzva az átlag...


Testre mi az extra benne?


Kisugárzás lehet nem annyira átlagos, mert boldogabb, mint az átlag, de lehet ez csak a képeken van így...

Életmód, nem tudom milyen életet él, pár kép alapján nem lehet tudni.


Öltözet? Lehet ez mind alkalomhoz illő és nyaraláson készült kép. De nem látok semmi extra, luxus ruhát rajta, sima boltban kapható cuccok. Bár a hosszú ujjú haspóló fura nekem.

szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
71%
Imádom ezeket az alapos kielemzéseket. 😂😂😂 Szerintem nem átlagos.
szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
5%
10-es, én is. Bár eddig is tudtam, hogy labdába sem rúghatok. Csak legalább akkor ne nyomná a szar dumát senki, hogy önbizalom így, kisugárzás úgy, meg a személyiség blablabla... Meg hogy egy nőnek elég csak "kinéznie valahogy" (ugye minimum így...), kilépnie az otthona ajtaján vagy regisztrálnia tinderre, és válogathat, nem is akármilyen férfiak közül.
szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Inkább nőnek nevezném.
szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
22%
Nem, ő gyönyörű.
szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

#11 Az átlagos az nem azt jelenti, hogy a világ legszebb női közül alsó kategóriás, nem pedig a top kategóriás gyönyörű nő.


Az átlagos nő az, aki nem szép és nem is kifejezetten csúnya.

Tehát ha egy 1-10-ig tartó skálán értékeljük a külsőt, akkor az 5-ös az átlagos.A 7-8 pontos külsejű emberek nem átlagosak attól, hogy nektek csak 7-től felfele számít valaki nőnek, és nem a 10 pontosok közé tartozik.

szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
54%
Átlag feletti. Persze sminkeli magát az sokat dob az összképen és az összes jól beállitott fotó is. A sok kangörcsös kisfiú lesz.pná magát ha ilyen lenne az átlagos nő. Nekem személy szerint igy is visszataszitó vagyis a képeken látszik hogy átlag feletti életet él nem lenne összeegyeztethető az enyémmel.
szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
76%
Nálam ő az átlagosnak a félsőbb részén van. Tehát 6,5-7
szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!