Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők állandóan azt hangozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők állandóan azt hangoztatják az ismerkedés elején hogy ők "nem olyanok" és nekik érzelem kell a szexhez, akkor vajon miért van 3-5-10x több volt szexpartnere egy átlagos nőnek mint egy átlagos pasinak ?

Figyelt kérdés

aug. 25. 18:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Ez nettó kamu, hogy annyiszor!!! több szexpartnere lenne egy átlagos nőnek. Kezdjük mondjuk azzal, hogy a nők nem homogén csoport. Valszeg nem az fogja mondani, hogy ő csak érzelmekkel képes ágyba bújni, mint az, aki a Morrisonsban csapatja havi 2x. Nekem pl. 35 éves koromra 2 szexpartnerem volt, mind komoly kapcsolatban. Az átlagos férfi is lehet ezerféle személyiség... lehet, hogy lehorgonyzott egy nő mellett, de az is lehet, hogy szíve szerint 150 nővel dugott volna, csak egyiknek sem kellett, megint más átlagos pasi meg minden este más nőt dug, ha tudja, hol keresgéljen... ezt nem lehet arra kihegyezni, hogy kollektíven melyik nem szabadosabb.
aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Milyen statisztikai mutatta ezt ki? Egy átlag férfinak sokkal több szexpartnere volt, mint nekem. Ezt garantálom.
aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
A nők után érdeklődnek, a férfiak után nem, a nők könnyen esnek szerelembe.
aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#2 én meg garantálom hogy valószínű nem.


#1 a statisztika és az átlag azt jelenti hogy egy adag nőből ramdom kiválasztok 10-20-at és ha őszintén elmondanák akkor ez jönne ki.

Az hogy te mondjuk most 100 vagy 1000-ből egy véletlen kivétel vagy és még felháborodva hangot is adsz neki, még nem változtat a tényeken vagy az én tapasztalataimon

aug. 25. 18:43
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

A 3-asnak van igaza.

A férfi szerelmet hazudik, a nő elhiszi neki, lefekszik vele, aztán a férfi dobbant. Ez nem azt jelenti, hogy a nő nem volt szerelmes, a férfi verte át.

aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Tudom hogy ez egy "a személyes elfogultságom és fantáziám alapján rájöttem, hogy minden nő k..rva😡" kérdés, de azért megmosolyogtató, hogy te itt most azt bizonygatod, hogy milyen tapasztalatlan, szűziesek, és szexet jóformán csak képernyőn keresztül ismerők a férfiak.


De amúgy ki mondta neked, h "én nem olyan vagyok"? Sikerült összehozni egy randit egy hús-vér nővel? Gratula🤣

aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Bocsi, de a statisztika nem úgy működik, hogy egyrészt nincsen konkrét kutatás, csak elgondolás, másrészt pedig olyan kategóriát nem lehet konkrét változók alapján felvenni, hogy "ha őszintén elmondaná, akkor ez lenne". Senki nem tud ennyi ismeretlen változót belekalkulálni a mérésébe, maximum egy gondolatolvasó.


Nekem a saját körömben nem nemi alapon válik el a dolog, hanem személyiség alapján. Vannak olyan nők és férfiak is akik hamarabb megállapodtak így kevesebb emberrel volt dolguk, míg természetesen a szingliknek, illetve akik nem találták meg 20 évesen az élettársukat jellemzően több, de nem minden esetben. A helyzet, hogy aki egyéjszakásokra vágyik, az azt keres, aki meg tartós kapcsolatot az azt.

aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
MUtasd azt a statisztikát, amire hivatkozol. Szerintem csak a te fejedbúl pattant ki.
aug. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Én nem hangoztatom.Nem kell szerelem a szexhez.Főleg,hogy ritkán vagyok szerelmes.A szex jó,csak hozzáértő partnert nehéz találni.
aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

figyelj kérdező.. a nők és férfiak is elsősorban emberek. Akik ha valami jól esik, használják amíg baj nem lesz.. a szexuális forradalom óta a nők jobban nyeregben vannak ilyen szempontból... Így többet tudnak szexelni. Ez egy világszintű probléma.

Egy biztos, a kesergéssel, panaszkodással, mi férfiak nem leszünk előrébb.. el kell fogadni a világ megmásíthatatlan változásait, majd alkalmazkodni, aztán előnyünkre fordítani.

Én ez az egy utat látom. Sok sikert!

aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!