Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők állandóan azt hangozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők állandóan azt hangoztatják az ismerkedés elején hogy ők "nem olyanok" és nekik érzelem kell a szexhez, akkor vajon miért van 3-5-10x több volt szexpartnere egy átlagos nőnek mint egy átlagos pasinak ?

Figyelt kérdés

aug. 25. 18:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#7 akkor te most nagyon okos vagy ugye ?
aug. 25. 20:22
 12/17 anonim ***** válasza:
65%

Sajnálom, hogy próbáltál okosnak tűnni a négyes válaszodban, és beégtél. De igen, a hetesen látszik hogy tanult valamilyen kutatásmódszertant és adatelemzést. Rajtad meg látszik, hogy nem. Azért nem kell így durcizni.

Szerintem ma már nem divat azt hangoztatni nőknél sem, hogy nem létezhet szex érzelem nélkül. Lehet csak neked mondják ezt.

aug. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
62%

Egy átlag nő sokkal könnyebben talál magának CSAK szexre partnert, mint egy átlag férfi, ez tény. A nő regisztrál valamilyen társkeresőre és válogat. A férfi pedig ugyanezt megteheti és megpróbálja elérni, hogy őt válassza valaki. Jó eséllyel senki nem fogja őt választani. Az ilyen jellegű "kalandok" a férfiak egy szűk rétegére jellemzőek csak, a többinek alig-alig van része hasonlókban.

A nők nagyobb százaléka akarja és tudja is megélni az ilyen jellegű kapcsolatokat.

Amúgy én inkább azt vettem észre, hogy a nők ha szexre vágynak de nincs kapcsolatuk ugyanúgy megpróbálnak maguknak találni valakit erre a célra és nem hangoztatják, hogy ők nem képesek érzelmek nélkül szexelni. Sőt! A legtöbben akiket én ismerek ezt be is vallották, hogy amikor egyedül voltak és nem találtak maguknak senkit komoly kapcsolatra, vagy nem is akartak ilyet egy ideig, simán lefeküdtek random srácokkal, főleg társkeresőkről. De ez csak ideiglenes állapot, a legtöbben hosszú távon nem így éltek/élnek.

Férfi haverok közül viszont ismerek olyat akinek tök mindegy ki jön szembe, ha van lehetősége akkor lefekszik vele. És olyat is aki saját elmondása szerint 15 éves kora óta nem volt komoly kapcsolatban csak megdugta (vagy legalábbis megpróbálta) azokat a nőket akik tetszettek neki, de komolyabb dolgot egyiktől sem akart. Most 30 évesen lett egy olyan barátnője akivel tényleg komolynak látszi ka dolog, de ez nagyon látványosan megmutatkozik ha találkozok velük.

Ilyen nővel viszont nem találkoztam még.

aug. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#12 🤣🤣🤣🤣✌️
aug. 26. 08:58
 15/17 anonim ***** válasza:
12. Nekem nem menne érzelem nélkül. Most gondolkodtam hogy kipróbáljam nővel is, amiben a párom támogatna. Viszont nehezen veszem rá magam erre, ráadásul ismeretlennel egyáltalán nem is menne.
aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
43%

De egyébként van egy másik ok kis, kedves kérdező. A nőt megszerezni kell, a férfit csak kiválasztani ugye. A férfi célja elsősorban a magjainak minél előbbi és többi szétszórása. Míg a nőknek a lehető legjobb alanyt kell befogadnia. Ezért a nő válogat. A férfi pedig küzd. úgymond

Tehát ha a nő úgydönt, hogy most ő nem válogat, csak szexel, arra nagyon sok magját szétszórni akaró jelentkező lesz.


EGyékbént sajnos vagy nem sajnos. Ennek is megvan a maga böjtje. Még a férfiakra is negatív hatással lehet a túl sok szexpartner. De a nőkre fokozottan. Hiába mondják a többiek hogy hülyeség ez. Ha megnézel sok 30-as 40-es nőt. Akik felültek a fszkörhintára 20-onévesen, látod rajtuk a kiégettséget, a meggyötörtséget. Mind érzelmileg mind testileg.

Szóval sajnos ez is jól így, de majd kialakul.

aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
*ez sincs jól így
aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!