Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális ha egy átlagnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha egy átlagnál jobb nő azért zárkózik el fiatalon teljesen a párkapcsolattól, mert nem akarja hogy a párja lásson nála szebb nőt? Ez nagyon beteges dolog?

Figyelt kérdés

Először első szám harmadik személyben akartam kérdezni, de inkább bevallom, hogy magamról van szó.


Illusztrációja hagyok itt egy képet, mert erre a lányra hasonlítok a legjobban akit találtam a neten(de csak ezen a képen)

[link]

(Ha nem hiszed el, vagy szerinted az a lány csúnya/átlagos, akkor ignoráld a kérdést.


Szóval van rengeteg próbálkozó, de az a gondom hogy régóta érzem és mostanra már tudom hogy azért is urasítok el mindekit, mert félek hogy egyszer egy férfi akivel együtt vagyok azt mondja hogy ez az xy nő szebb nálad. (Nyilván van nálam szebb nő, nem ez a gond, hanem hogy félek attól hogy ezt megjegyzi)

Sőt valójában attól is felek hogyha látna egy nőt a párom, akkor azt gondolná belül hogy szép a barátnőm, de ez a nő szebb.

Mert ez velem is előfordul, én nagyon szeretek szép nőket nézegetni és érzem amikor azt gondolom hogy ez a nő szebb mint a másik. Pl nyilván scarlett johansson is nagyon szép, de számomra megan Fox(a fiatal) sokkal szebb.


Normális hogy ilyen felelmeim vannak már fiatalon hogy ezt fogja gondolni, sőt lehet hogy ki is mondja?

Sajnos nem tudom miből fakadhat…. Talán abból hogy kiskoromban nagyon hiúnak és tökéletesnek neveltek, de pl az apám sokszor leszidott, akár külső miatt is…


Ez nyilván nem normális dolog, de mit gondoltok erről külső szemmel?


szept. 6. 15:47
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


Pl itt van ez a nő…. VS angyal volt…

Ennek ellenére szerintem kő átlagos, főleg smink nélkül amint látszik.

Többször beállították Adriana Lima mellé, hát szegény helyében én sírtam volna.

Adam Levine felesége, aki többször megcsalta egyébként.


Komolyan én a helyében a VS-nek sem mernek dolgozni, nemhogy a férjem lássa a rengeteg gyönyörű szupermodellt.

Ilyenkor mit gondolnak a férfiak? Hiszen látják hogy van az én nőmnél sokkal szebb, akkor is ha az enyém is modell.


Egyébként nem csak magamról, hanem a többi szép nőről is ezt gondolom hogy nem-e felnek ettől….

szept. 6. 15:50
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Pszichologus.
szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem normális, és pszichológusra lenne szükség. Nyilván van egy közízlés, ami alapján be vannak az emberek kategorizálva, de egy magánembere ízlése nem feltétlen ezen koordináták szerint működik. Attól, hogy a jelenlegi közízlés szerint pl. Sydney Sweeney jobb nő, mint Jenna Ortega, van olyan férfi, akinek utóbbi jobban tetszik, mint az előző, akár specifikus dolgok miatt (jobban szereti pl. a sötét hajat), akár csak simán kisugárzásra.

Nekem is volt olyan párom, aki látványosan velem volt elfoglalva és szerelmesen nézett, amikor találkoztunk egy szerintem gyönyörű és szerintem nálam sokkal szebb közös ismerősünkkel.

szept. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, az alacsony önbecsülés nem pozitív tulajdonság.
szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy fent is írják pszichológus! Olyan "démonjaid" vannak amik megmérgezik a mindennapjaidat, egy sötét veremben tartanak lehúzva.
szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez az egész iromány egy eltorzult személyiségről árulkodik. Te az egész élet középpontjába a saját szépségedet helyezed. Van egy rossz hírem. Fölötted is el fog majd szállni az idő és egy nap majd arra ébredsz hogy gxci ronda lettél. Olyan bűn ronda,hogy kedved lenne beleboxolni és szarrá törni a tükröt. Rengeteg fiatalon gyönyörű lányt ismertem akik 30-35 éves korukra teljesen elcsúnyultak. Gimi egykori szépei,sztárcsajok,a szépségükből semmi nem maradt,megette az idő vasfoga. Nyilván tehet azért az ember,hogy minél tovább megőrízze fiatalos vonásait de az öregedés utól fog érni és ha neked a saját szépséged a mindened akkor idősebb korodra semmid nem marad majd. Nem hülyeségeken kellene agyalnod hanem élni kellene,ja és ne vetítsd ki a saját baromságaidat a palikra mert ebből semmi jó nem fog kisülni.
szept. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Hát én nem vagyok szép, de abban nőttem fel, hogy apukám mindennap elmondta anyukámnak, hogy ő a legszebb. Mert neki az volt.


De ma nincs szerelem, ma mindenki racionális, hogy "hát a legszebb az nem te vagy, mindenkinél van szebb". Én sem akarok kapcsolatot, mert ha valaki nem lát a legszebbnek, ahogy én őt, akkor ne szenvedjen velem, csak mert szebb nem jut.

szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A legkevésbé sem normális, és millió sebből vérzik ez a hozzáállás.
szept. 7. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez honnan jött?
szept. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!