Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az a külsőség, ami miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a külsőség, ami miatt nem jönnétek össze valakivel?

Figyelt kérdés

Alacsony, magas, sovány, sebhely, anyajegy, pattanás, szőr, stb.

Illetve lenne olyan eshetőség, személyiség pl, ahol ezeket/valamit elnéznétek?



szept. 3. 18:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
25%

Nekem a dudorok, kinövések, nagyobb hegek, akné, kezeletlen miteszerek, pattanások a bőrön. Ápolatlan haj, fogak, testszag. Felemás színű szem, pigmentfoltok, látható, izomtalan túlsúly (az izmosság sokat dob az arányokon), nagyobb aránytalanságok, sörhas, hiányzó végtagok, érzékszervek, túl nagy/túl kis testmagasság, soványság, ízléstelen, alkatához/stílusában nem passzoló, elnyűtt, vagy extravagáns ruhák, testékszerek, túlzásba vitt teroválás, extravagáns hajviselet. Túl sok szőr a testen, kezeletlen arcszőrzet, szakáll.

Nagyon sok minden, zavar a külső terén. Inkább az önmagukra adó, akár kicsit feminin férfiak az eseteim.

szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%
Ami semmiképp nem: fogköves sárga színű fogak, kapa fogak, nincs arcszőrzete (mármint hogy nem nő genetikailag), nagyobb anyajegy az arcon, csapott váll, extrém kövér testalkat, olyan kezek, amin látszik, hogy életében nem dolgozott semmit fizikailag.
szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%
Csúnya, rossz, vagy hiányos fogak, bőrkinövések, szőrös hát, különösen ha közben meg kopasz az illető.
szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az igénytelenség ami kizáró ok. Pl büdös, ápolatlan haj/szakáll, stb.

Nyilván van egy ideálom, de nem esik ki az sem, aki ennek nem felek meg tökéletesen.

szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Az igénytelenség és az ápolatlanság nagyon taszító tud lenni. És nem, attól, hogy nem sminkeli agyon magát, nem lesz igénytelen, de mondjuk az alapvető higiénia hiánya nagyon taszító tud lenni.

A nagyon extrém testtömeg - akár pozitív, akár negatív irányban - szintén elég taszító tud lenni, bár a kilóknál azért jóval többet számít az összkép.

Meg a különböző torzulások, elváltozások is (no, nem egy aprócska bibircsókra kell gondolni, hanem amik már tényleg durvák) eléggé negatívan hatnak az összképre.

De igazából nem lehet előre megmondani, hogy mi mennyire lenne eltántorító tényező. A jó személyiség nagyon sok mindent kompenzál, és ameddig ad magára, addig ha tényleg nem olyan taszító a helyzet, akkor simán lenne esélye. (Mármint elméleti síkon, mert jelenleg foglalt vagyok, és nem szándékozom ezen változtatni.)

szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
64%

#11 "Felemás színű szem"

Két ilyen lányt ismertem eddig. Mondjuk egyiküknek csak apró árnyalatban tért el a két szeme, de a másiknak egyik szeme kék volt, a másik barna. A legtöbb pasi meg volt veszve érte.

Nyilván ha neked ez taszító, az a te egyéni dolgod, csak azért megjegyezném, hogy a többségnek ez nem, hogy nem taszító, hanem egyenesen tetszik.

szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
16 ez érdektelen az én szempontomból, de még a kérdés szempontjából is. A kérdés a személyes preferenciákra vonatkozott, nem az általános megítélésére egy vonásnak. Számomra kutyáknál és embereknél is taszító 🤷‍♀️ más előlénynél még nem tapasztaltam heterokrómiát.
szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

#12


Na ilyet még nem hallottam, hogy valakit az taszítana, hogy genetikailag nem nő az arcszőrzete. 😂


Nekem szinte semmi nem nő, pedig már nem 25 éves vagyok és minden lány imádta, hogy sosem szúr, főleg csókolózás közben. De hát, kinek mi. 🤷🏻

szept. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
60%

Mondjuk a bajusz/szakáll elég taszító tud lenni egy nőn :D

Számomra is a túlsúly taszító, de inkább csak olyan értelemben, amikor nem prioritásként kezeli a külsejével kacpsolatban, hogy legalább kicsit formába kerüljön. A nőknek alapvetően jól áll pár plusz kiló, de amikor valaki szétfolyik a zsírtól és szarrá sminkeli magát, szűk ruhákat vesz fel az nagyon undorító összhatást tud kelteni.

szept. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
61%

Kövérség!! csúnya arc/orr/bármi, széles váll, magasabb nálam, igénytelen, csúnyán heges, beteg/nyomorék, durván asszimmetrikus, rövid haj, piercing, túl sok tetkó, nagymama szemüveg, kancsal 🤮

Meg biztos van még egy csomó dolog, ami kiábrándít, de nem jut esgembe

szept. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!