Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a kisugárzás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kisugárzás ellensúlyozza a külsőségeket? Bőrhibát, kis husiságot, stb

Figyelt kérdés

jún. 19. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Egy hasonlóan husis bőrhibás embernél lehet, de egy top kategóriásnál kicsi rá az esély.
jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A tényleges kisugárzás igen, azért hány olyan színész, színésznő, modell van, akik nagyon vonzóak, szexik, karizmatikusak, jobban megnézve van pár kis difi rajtuk, sőt néhányuk a kisugárzásuk nélkül szinte rondának lenne mondható.
jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
A bőrhiba és a kis husiság mit takar pontosan?
jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ez emberfüggő, biztos van olyan férfi aki mindennel együtt is szeretne, sőt szexuálisan is vonzódna hozzád (legalábbis remélem, mert velem is konkrétan ugyanez a helyzet), de nem hiszem hogy ez az általános, a legtöbb férfinak a külső nagyon is sokat számít, lehetsz akármilyen kedves, jó kisugárzású, ha nem tartja vonzónak a tested.

Én ezért nem is nagyon próbálkozom az ismerkedéssel, de nem szeretném elvenni a kedved, biztos vannak kivételek.

jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem tökéletes, és igen, a kisebb "tökéletlenségeket" biztosan ellensúlyoz a jó, megnyerő belső, de azért van egy határ. Felőlem akármilyen fantasztikus kisugárzása lehet a másiknak, ha valami olyan testi dolog van rajta, ami nagyon zavar (pl. kövérség, megfelelő izomzat hiánya, csúnya fogak), akkor max. egy kedves ismerősként, akár barátként tudnék tekinteni rá, potenciális partnerként biztosan nem, ugyanis a vonzalom ki sem alakulna.
jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez mind a kettő nemre igaz manapság nagyon szűk az a sáv amit az emberek nagy többsége vonzónak tart. Én például túlsúlyosan nem kellek senkinek, pedig mikor még kidolgozott testem volt mindennapi edzéstől buktak rám a nők. Belül semmi nem változott ugyan az vagyok csak kövér. Így már taszító lettem amit meg is értek. De ebből látszik hogy a világ felszínes lett és e miatt nem is bánom hogy most nincsen barátnőm mert ha ez az egyik legfontosabb dolog akkor úgy is elhagyott volna.
jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os, abszolút nem lesz senki felszínes attól, hogy nem jön össze valakivel, aki külsőre taszítja.
jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ELlensúlyozhatja, de nem mindenkinél és nem mindent.
jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Részben igen. Egy elfogadóbb személynél igen, mert nekik a személyiség fontosabb, mint a külső. Bár ez már ma Mo.-n nagyon ritka. (F!)
jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Rossz irányból közelíted ezt. Úgy működik, hogy akinek megtetszel és bejössz összképileg azt nem fogja a bőrhiba vagy a husisság zavarni. Viszont akinek nem jössz be külsőre összképileg azon nem fog segíteni a kisugárzás.
jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!