Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől függ az, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ az, hogy valaki kelendő-e?

Figyelt kérdés

Sok olyan lányt ismerek, akik elég butácskák, harsányak mégis mindig akad nekik párkapcsolat, tök boldogokat.

Elnézem magam, nekem sok ismerettségem van, sokfelé jártam, 18-19 éves koromban sok udvarlóm volt. Most huszonéves vagyok, eléggé megcsappant az, hogy udvaroljanak, akad pár ember, de a régi énemhez képest elenyésző. Mondjuk akkoriban merészebb is voltam, már nem állnék össze kalandra sem akárkivel.

Általában a srácok és ismerősök visszajelzései is azok, hogy különleges és intelligens vagyok.

Igazából kezdem azt hinni, hogy ez nem igaz, mert ha igaz lenne akkor tolonganának értem. Az összes exem, randipartnerem őszintének és nagyon kedvesnek írt le. Nem vagyok kimért, jó humorom van, laza vagyok és sokszor kérdeztem másokat hogy vajon a kisugárzásommal van-e a baj?


Vagy ha én is sokkal lazább,kvázi elérhetőbb lennék nekem is több ilyen akadna?

A nagyon intelligens barátoknál is ugyanezt a problémát látom, elég sokat esnek pofára. De ha a külső nem gond, kisugárzás nem gond, akkor min változtassak? Örökre várjam hátha belefutok valakibe? Pecches vagyok. Nem panaszkodni jöttem, csak nem tudom min változtassak, mivel semmi problémát nem jeleztek soha (se féltékeny se hisztis nem vagyok stb)

A többi csajnak mindig akad valaki, nekem hónapok óta senkim nincs. Ha mindenki kertel arról, hogy mennyire számít az intelligencia, akkor én a párom miért nem találom meg?



febr. 12. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Férfi

Vállalkozó,felújított kertes ház dupla garázzsal medencével jacuzzival welnesz részleggel,negyedévente nyaralgatás évente egy komolyabb világjáró út.

Nő csak a szokásos menő insta meg facebook fiók plasztikás külső bulifotók régi pasikkal luxusutak kirakása a közösségi oldalakra.

Mikor a költözésre kerül a sor akkor meg az összes cuccuk elfér egy bőröndben amiben van 5 top meg 5 leggings meg a szépészeti cuccok.

febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Első körben külső, amivel még tudod fogni az ellenkező nemet, illetve az sem árt, ha elérhető vagy olyan helyeken, ahol másoknak van lehetősége kezdeményezi, avagy akár te is kezdeményezhetsz. Négy fal között nehéz párt találni!


Hogyha tőled kizárólag szexkapcsolatot akarnak a férfiak, akkor rosszul szűrsz, avagy nem teszel eleget egy kapcsolatért.


Semmit se tenni és várni a csodát nem túl okos döntés. Férfiaknak nem az intelligencia az elsődleges szempont!


Hanem: Csinos? Jó vele beszélgetni? Szereti a humorom? Megbízható? Jó az ágyban? Férfiként tudok viselkedni mellette, képes alárendelni magát?

febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Régebben gondolom lazzább voltál, illetve olyan közegben (is) mozogtál, ahol az emberek alapból kötetlenebbül tudtak viselkedni. Lehet, hogy akkoriban az látszott rólad, hogy benne vagy a "hülyeségben", könnyen közel engedsz magadhoz másokat (nem csak ismerked,s szex kapcsolat terén, hanem úgy alapból).

Lehet már megkomolyodtál, nem az jön le első ránézésre rólad, hogy könnyen megközelíthető lennél. Sok férfit elriaszt egy komoylnak tűnő nő, aki mondjuk túl csinos/elegáns, nagyon törtetőnek, pénzesnek, karrieristának stb. néz ki. Nem feltétlen kell, hogy igazak legyen rád ezek, elég ha csak első ránézésre ez jön le rólad. Tudod a holdudvar hatás...


Egyébként általánosságban az kell a "kelendőséghez", hogy valai jól nézzen ki, minél jobban és elérhető legyen. Tehát szociálisan fejlett készségei legyenek, tudjon beszélgetni bárkivel, könnyen kapcsolatot tudjon teremteni stb.


Amúgy te is nyugodtan kezdeményezhetsz, illetve nyugodtan lehetsz rámenősebb. Nem feltétlen kell a sültgalambot várni.

febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
A külső a legfontosabb, bárki bármit is mond. Hiszen először a mindenki a kulsodet veszi észre, hiszen senkire sincs ráírva, h kedves-e vagy intelligens-e.
febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Régen elérhetőbbnek mutattad magad és többen próbálkoztak.

Ez olyan, mint egy csap, minél inkább nyitott, annál jobban áramlik a víz.

A víz ott van, te döntöd el, mennyit engedsz folyni.

febr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Nekem az a véleményem, hogyha zárkózottabb, rejtélyesebb vagy és megközelíthetetlen akkor érdeklődőbbek lesznek a férfiak,hiszen az izgalmasabb mint egy kitárulkozó, harsány lány. Nehezebb is komolyan venni őket. Szerintem pont, hogy visszább kellene venned.
febr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Utolsóval egyetértek. A túl harsány viselkedés nem nőies. Egy heteró férfi pedig egy lélekben és testben is nőt szeretne (nem pedig férfi lelkű nőnemű embert).

Nálam is be szokott válni, hogyha nyugodt és titokzatos vagyok akkor kezdenek el megkörnyékezni a férfias férfiak.

Sajnos a nők az egyenjogúság bűvöletében azt hiszik mert tanultak vagy halad a karrierjük, ugyanúgy viselkedhetnek, mint egy férfi. És ezt nem is nagyon szabad szóvá tenni, mert a mai világban "mindenkit úgy kell elfogadni, amilyen".

febr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Külső.
máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!