Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kövér, nem helyes, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér, nem helyes, nem kelendő férfi tényleg jobban megbecsülne egy csinos nőt, ha esélyt adna egy ilyen nő neki?

Figyelt kérdés
Tehát ha egy csinos nő mindig csak a megaláztatást, megcsalást kapná, akkor egy csúnya kövér férfi valóban jobban megbecsülné és sokkal jobban értékelné és jobban szeretve lenne vagy ez nem külső függvénye?
2023. márc. 1. 19:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő!


Van akinél tényleg így lenne ahogy írtad, de nem lehet ráhúzni a társadalom egészére!

2023. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem igen, megbecsülné
2023. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem a külső függvénye. Sokszor pont az lesz a bunkó, aki esélyt kap, és minden sérelmét megtorolja. Vagy felturbózza az önbizalmát, és elkezd csajozni ezerrel.
2023. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy. Betegesen féltékeny lenne, birtokolni akarná, nyomozna utána, nem lehetne a barátnőivel, nehogy lebeszéljék róla a lányt.
2023. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kőbe vésve semmi.
2023. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
Áhh, nem. Egyrészt ez a személyiségétől függ, másrészt viszont ha egy kis önkritikája is van a fickónak, akkor tisztában lesz vele, hogy a nő klasszisokkal jobbat is kaphatna nála- nyilván itt belép az, hogy ennek ellenére van-e egy egészséges önbizalma, és elfogadja, hogy a nő mégis őt választotta, ezért megbízik benne, vagy, ami a gyakoribb, hogy nem bízik a nő döntésében, és emiatt személyiség és intelligencia függvényében vagy féltékeny lesz, betegesen kontrolláló, esetleg pont azért lesz vele bunkó és lekezelő, mert "nehogy már azt higgye, hogy neki itt hatalma van", vagy megcsalja, mert miért ne, a nő úgyis megcsalja. Az én személyes tapasztalatom legalábbis ez utóbbiból áll.
2023. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
Többször estem abba a hibába, hogy azt hittem, ha leadok az igényeimből(külső, anyagiak, egyéb szempontok szerint), majd meg fognak becsülni. Hát épp ellenkezőleg történt.
2023. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem becsüli meg! Tapasztalat....
2023. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
19%

Személyiség függő teljesen. Én pl. megbecsülném, és tudnám értékelni.

Bár nem vagyok kövér egyáltalán, vékony vagyok.


De nem álmodozom, átlagos nők sem állnak szóba velem. Szóval teljesen mindegy, hogy mennyire becsülném meg, mennyire szeretném, vagy milyen értékek vannak bennem. :)

2023. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Pont forditva. Teljesen lehuz,gatolja a karriered, vagy birtokol, feltekenykedik, beszologat hogy ronda vagy, nem kapsz jobbat azert hogy tonkretegye az onbizalmad. Masik eset hogy direkt lenez, szarul banik veled,flegma, melletted nozik, hogy nehogy mar olyan jo nonek merd erezni magad mert meg otthagyod. Csak a jokepu, sikeres ferfiakat lattam eddig kiegyensulyozottnak.
2023. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!