Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a párkapcsolatok ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a párkapcsolatok ahol inkább a külsőségekre helyezik a hangsúlyt azok rövidebb ideig tartanak?

Figyelt kérdés
júl. 14. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Másrészt viszont jobban működnek azok a tartós kapcsolatok, ahol hosszú távon is megmarad a belső mellett a külső vonzalom is.
júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Mi értelme ennek a kérdésnek?

Tegyük fel igen, akkor mit változtat a te életedben ez?

Tegyük fel hogy nem, hogy másképp fogsz dönteni akkor?

Nincs ennek semmi értelme, azon kívül hogy újabb triviális és provokáló kérdést dobsz be, ahol a kommentekben lehet majd fröcsögni a másik nemre.

júl. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Természetesen. Csak a külsőségre azok alapozzák a kapcsolatukat, akik belül üresek. Ez többnyire válást + lehúzást, vagy gyereket + válást + lehúzást eredményez. Lásd, celebvilág.

#2 „Mi értelme ennek a kérdésnek?”

Az, hogy a kérdező jó csalit dobott be. Szemmel láthatóan horogra akadva vergődsz. :-)

júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze. Teljesen logikus. Neked nem az?
júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as, valóban, én kezdtem el mutogatni egy csoportra, pl a celebekre, legyen igazad:-)
júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép külső önmagában nem jelent semmit, ha nem ad a személyiségével és kisugárzásával hozzá értéket, ilyenkor beszélhetünk vonzalomról, viszont ekkor sem biztos hogy pl szexuálisan összepasszoltok.
júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5 „valóban, én kezdtem el mutogatni egy csoportra, pl a celebekre, legyen igazad”

Jó szó ez a mutogatás, mert te ezt csináltad a kérdezővel.

A celebes példám viszont egy valódi jelenség, ami épp kapóra jött az okfejtésemhez. :-)

júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

alapból olyannal ismerkedünk meg jövünk össze aki tetszik nekünk.

Hogy most kinek mi a szép az lényegtelen.

De alapból ez nélkülözhetetlen.


Utána ezt fenntartani kell.


De ha most te arra is gondolsz, hogy az emberek megosztják , hogy mennyire boldogok, szeretik egymást, posztolgatják az iloveyou képeiket nyaralásról...miközben belülről rohad az más dolog.

júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ugyanis, ha az egyik fél állandóan piszkálja a másikat, hogy hogyan néz ki, lehet ez túlsúly, ránc, has, a edzett test átalakulása,hogy nem tetszik, akkor előbb utóbb az elégedetlenkedő fél, keresni fog egy olyat, aki neki jobban tetszik. Illetve a róluk tett benyomás is, egyfajta nyomás, kényszert erőltet az emberre. Az az egészséges, ha szeretjük a párunkat, úgy ahogy van, az idő múlásával. Mindenkitől van szebb, meg jobb, de érzelmi alapon nem biztos.
júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!