Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan 20-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan 20-25 éves lányok akik nem a pénzre vagy a külsőségekre mennek?

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok.

Miért van ez mostanában hogy minden fiatal nő a pénzt vagy külsőségeket nézi?

Hol vagytok rendes, nem bulizó, kedves, önfenntartó nők?

Léteztek még vagy adjam inkább fel?


Köszönöm a válaszokat.



2015. jún. 28. 20:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
18%
Jajjj, ugye tudod, hogy mindjárt megindul a feminista áradat?
2015. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
22%
Vannak még olyan lányok, akik nem a külsőségekre mennek, de még azok sem jönnének össze velem, aki alacsony, ronda és 28 évesen is szűz még. Sajnos örökre egyedül maradok.
2015. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
25%

A 20-25 év közötti korosztály érdeklődik legkevésbé a férfiak iránt. Már 18 évesen kipróbáltak egyet s mást és már nem jelent számukra semmit, ami más nőknek igen.

Aztán 25 felett megint elkezdenek érdeklődni.

Érdekes, mert engem a 20 alattiak és a 25-30 felettiek néznek meg. nem tudom, miért.

2015. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Biztosan. Most is van egy lány aki fiatal csinos, kedves, elvileg én is tetszem neki , pedig nem vagyok egy nagyszám, remélem nem csalódok benne,.
2015. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
23%

Szerinted vannak ilyenek?

Nem sok reményt fűznék hozzá a helyedben. :/

Ha nem születtél helyesnek,onnantól teljesen mindegy mit csinálsz,vagy milyen vagy belülről.Egyetlen nőt sem fogja érdekelni sajnos,ez tapasztalat.Ez a szomorú valóság. :/

24/F

2015. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
80%
#2 Én abszolút megértem a te problémádat de kicsit már vicces, hogy majdnem minden kérdéshez kiírod, hogy 28 éves vagy alacsony és ronda. Most ezt, hogy mindenhova leírod attól jobb lesz neked? Olvastam már pár kommentedet szóval értem mi a helyzet de szerintem nem ettől fog változni valami. (nem vagyok nő)
2015. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
10%

Igen vannak ilyen lányok, léteznek még nyugi, csak a mai csajok annyira el vannak k*rvulva (mondom ezt úgy, hogy én is lány vagyok), hogy sokszor tényleg megtudom érteni az ilyesmi kérdéseket a fiúk részéről.


DE viszont ezt fordítva is meg lehet ám kérdezni, mert fiúból is egyre kevésbé találni olyat, aki nem csak szexre megy, meg nem csak arra, hogy a csajomnak nagy melle, feszes segge és lapos hasa legyen.

Elkeserítő a helyzet, de bízni kell abban, hogy vannak még normális fiúk/lányok.

2015. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
47%

De egyébként a külső nagyon fontos szempont, a nőknél főleg. Hangoztatják, hogy a belső így meg úgy de nem gondolnám, hogy ez így van mert nem ezt tapasztalom. A pénz nagyúr, mindenkinek van tarifája maximum nem vallja be, kár ezt tagadni.


Gondoltam leírom ezt, hogy kedves feminista felebarátimnak legyen annyi öröme az életben, hogy nyomkodhatják a piros gombot mint az őrültek.

2015. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Vannak ám
2015. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
74%
Vannak nők és férfiak is, akik nem felszínesek....csak kisebbségben. Ők azok, akik azt gondolják magukról, hogy már-már nem normálisak, mert nem találják a helyüket ebben az 'érdekes' világban.
2015. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!