Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan 20-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan 20-25 éves lányok akik nem a pénzre vagy a külsőségekre mennek?

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok.

Miért van ez mostanában hogy minden fiatal nő a pénzt vagy külsőségeket nézi?

Hol vagytok rendes, nem bulizó, kedves, önfenntartó nők?

Léteztek még vagy adjam inkább fel?


Köszönöm a válaszokat.



2015. jún. 28. 20:41
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
6: Igen jobb lesz, mert legalább megosztom a tapasztalataimat az ügy érdekében, mert remélem, hogy így néha legalább elolvassa egy alacsony és szintén ocsmány fiú, aki még a csajozási próbálkozások előtt áll, és akkor legalább megtudja, hogy tök felesleges az egész, mert aki alacsony és ronda, annak sosem lesz senkije.
2015. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
80%

Miért lenne feminista valaki attól, mert kikéri magának ezeket az undorító általánosításokat és vádaskodásokat?

Mint pl, hogy pénzért minden nő megvehető.

Ez is egy eget rengető nagy baromság, vannak olyan könnyűvérű ribizlik, akiket megvehetsz pénzért, sőt pénz se kell érte, de vannak még normális és erkölcsös nők is, akiket nem fogsz megkapni csak azért, mert neked pénzed van..

2015. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
70%

Termèszetesen lèteznek ilyen hölgyek, nap mint nap találkozol velük tudatosan, vagy tudat alatt az utcán, m.helyen stb.


Az már más kèrdès, hogy mièrt nem kellesz nekik.

2015. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim válasza:
74%
Vannak ilyen lányok, például én is ilyen vagyok. DE! Ennek megvan ám az árnyoldala is. Az ilyeneket a legkönnyebb kihasználni, mert nem a pénz/kinézet után mennek, hanem a "szívük után". Sajnos már nem egyszer megjártam és egyik exem sem volt külsőleg egy férfi isten, vagy gazdag. De ha nem bánod akkor visszakérdezek. Vannak még olyan 20-25 éves férfiak, akik nem a külsőségekre és a szexre mennek? Mert nekem viszont az a tapasztalatom, hogy ritka, mint a fehér holló. Vagy csak ügyesen rejtőzködnek. Mindegy is, én azért nem adom fel. :)
2015. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

14: ez jó hozzáállás, ne is add fel. :)

Én ugyanezt mondhatom el férfiként, mégsem írom le a nőket, mert tudom, hogy vannak még ilyenek, és én sem adom fel.

2015. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azért kérdeztem mert mindenhol ezt látom csak ebben a kifordult világban, szinte már ránézésről megmondja az ember....bár ne ítélj első látásra.

Vannak azért rendes srácok,itt vagyok én :D tőlük ugyan ezt hallom hogy nincs sok rendes csaj, kedves 14-es.

2015. jún. 28. 21:02
 17/37 anonim ***** válasza:
60%

A külsőségeket MINDENKI nézi, mivel a szexuális vonzalomnak a külső megjelenés is része.


Inkább az a kérdés, hogy az adott embernél EMELLETT mennyire fontos a belső, és mennyire illik össze a másikkal.


Én becsületes, hűséges vagyok, nagyrészt belső értékek alapján választottam párt (kisebb részt külső), nem bulizom.


A pénz kérdéshez nem tudom hogy a többség hogy áll, de én úgy nőttem fel, hogy azt láttam végig, hogy édesanyám is dolgozik, ő is tanult, és édesapámmal együtt tartják el a családot. Amellett, hogy anyukám régen még apukámnál több pénzt is hozott a konyhára egy nagyon picivel, ő vezette a háztartást és velünk is ő foglalkozott igazán, magyarul többet tett bele mindenbe, minden téren. Engem úgy neveltek, hogy nem opció az, hogy ne tanuljak, ne dolgozzak, és más hátán kapaszkodjak fel, így nekem még az elgondolás is abszurd, hogy engem egy életem férfija eltartson.

2015. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
51%

Hát 25 éves nőként, aki tetszik a barátnőim szerint nem helyes, nekem álompasi...keveset keres, elég ratyi az autója és a sulit se akarja befejezni..

Én elég sokat elértem az életbe és még mindig van egy csomó célom. Nem tartom magam bombanőnek, se gyönyörűnek, de a csinos jelzőt napi szinten megkapom. Próbálok mindenkinek segíteni, kedvesnek tartanak, a srác egy nagyon rendes ember de elég sajátos a stílusa olyan kis különc de szeretem. Most úgy érzem h akkor tudnám elfeledni ha nem látnám többé, de napi szinten találkozunk. Amíg meg minden nap látom képtelen vagyok más pasikkal ismerkedni, próbáltam de nem megy, adtam esélyt de úgy éreztem megcsalom azt akinek nem is kellek, kész röhej...szánalmasnak érzem magam.

Ugyhogy létezünk csak el vagyunk rejtve *-* :)

2015. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
43%

Termèszetesen meglehet èrteni mind2 nemet.

Szèp, dekoratîv nő( ha èrtelmes), akkor alphahîmet választ ès nem egy átlagos kinèzetű (unalmad) pasast, főleg nem egy varangyos, pocakos törpèt!


Magas,helyes, izmos pasas ( ha èrtelmes), akkor nem egy bányarèmet, vagy egy túlsúlyos tehenet fog választani magának párnak!


A " belső" , szemèlyisèg már egy másik kèrdès!


3. Kèrdès a fusztráció, depresszió mind2 nemnèl.


Szval, nehèz párt találni ès Mindig is nehèz volt!


Ez nem új keletű dolog.

2015. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Jó arcok vagytok,köszönöm a válaszokat.

Azért pluszba még felszedhetnétek itt az elkeseredett pasikat lányok!

2015. jún. 28. 21:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!