Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan 20-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan 20-25 éves lányok akik nem a pénzre vagy a külsőségekre mennek?

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok.

Miért van ez mostanában hogy minden fiatal nő a pénzt vagy külsőségeket nézi?

Hol vagytok rendes, nem bulizó, kedves, önfenntartó nők?

Léteztek még vagy adjam inkább fel?


Köszönöm a válaszokat.



2015. jún. 28. 20:41
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
33%
Ja, szakítsak a barátommal, és inkább jótékonyságból szedjem fel az itteni elkeseredetteket? :D
2015. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
31%

Vannak, de szerintem nekik már van párjuk.


Egyszerűbb lenne valamit tenni a külsőddel, nincs ronda, csak igénytelen. Szóval több sport, egészségesebb táplálkozás, fodrász, igényesebben megválasztott ruhák(nem kockás ing csíkos nadrággal), és máris jobban fogsz kinézni...

2015. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
70%

Vannak olyanok, akik nem mondják ki, talán nem is tudják, de a pénz a fontos nekik.


Ha nem lenne pénzem, sokkal kevésbé tudnék barátnőt fenntartani. Elvinni kávézgatni, ide-oda, nyaralni, ruhát venni neki. Pénz nélkül ezt nem lehetne. Maradna vagy senki, vagy valami huszadrangú kiscsaj.

2015. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
22%
Vannak még olyan 20 év feletti szűz srácok, akik nem kérdezik meg minden nap ugyanazt az idegesítő kérdést gyakorin?
2015. jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
17%

Ha van is ilyen, azok már rég elkeltek, és az elkövetkezendő 500 évre be is telt a várólistájuk. Marad a felszínes és anyagias többség. A #8 válaszadónak igaza volt, kapott is zöld pacsit!

Az esélyeink valahol a 0 és a mínusz végtelen közt helyezkednek el...

Fölösleges strapálnod magad szerintem, semmi eredménye nem lesz, csak magadat húzod fel vele.


#12: csupán azért mert ezek a kivételek valahogy mindig csak az interneten léteznek, messziről jött ember ugye. Amellett meg ha a nőnek nincs egyéb dolga mint beleülni a kényelembe, mert úgyis lesz olyan balek aki eltartja, akkor fogja magát és beleül a kényelembe. Azt senki nem állította hogy az összes nő ilyen, az viszont igaz hogy a túlnyomó többség.


#21: Miért kéne ezt tenned? Ha te nem vagy ilyen, akkor örülj neki


#24: Nem gondolod hogy kicsit önhatalmú vagy? Ha nem tetszenek az ilyen kérdések, ne olvasd, isten veled.

2015. jún. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

#25: Hát pedig nemcsak az interneten léteznek ezek a kivételek, én pl nagyon is létezek az interneten kívül is, és még sokan mások is, akik hasonló beállítottságúak.

Én se mondtam, hogy nincs olyan nő, aki ezt ne használná ki, itt (és még sok hasonló kérdésnél) viszont konkrétan elhangzott, hogy minden nő megvásárolható. Hát egyáltalán nem.

2015. jún. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Kedves posztoló!

Én is alacsony vagyok (nem annyira, de eléggé ahhoz, hogy a nők lenézzenek). Egyszer egy nálam még kb. 6-8 centivel alacsonyabb kollégát megkérdeztem, hogy hogyan áll a nőkkel, nem szív amiatt, hogy ilyen alacsony. És nem értette, hogy miért kérdezem, azt mondta, hogy neki sose volt gondja a nőkkel. A képhez még hozzá tartozik, hogy a srácból sugárzott a magabiztosság és hogy úgy rendben van.

2015. jún. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Kevés ilyen nő van, azok is foglaltak vagy a szőke herceget várják.
2015. jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

#19: hát én nem egy esetet láttam már, hogy olyan pasi, aki szinte megszállottan jár az edzőterembe és totál ki van gyúrva, egy tehénnel jár, mert ez tetszik neki, vagy konkrétan Ő tetszett meg neki. Sőt! Olyat is hallottam már ilyen izomkupac szájából, hogy nem bírj a vékony cicababákat, mert erőtlenek, gyengék, életképtelenek (meg összeroppanna alatta az ágyban).

Amúgy vagy csak nekem van szerencsém, vagy tényleg így van, nem tudom, de azt vettem észre, hogy pont hogy akik keményen megdolgoznak az eredményekért a konditeremben, azok amúgy sokszor tök normális gondolkodású férfiak.

2015. jún. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Érdekes módon, több olyan lányt is ismerek, akik nem a pénzre mennek, többek között a barátnőm is ilyen.


Hogy ezek a hölgyek miért kerülik el a társaságodat, annak megválaszolásához szerintem inkább magadba kellene nézned.

2015. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!