Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok,van itt olyan aki testi adottsàgok vagy bàrmilyen Külsőség miatt nem mer ismerkedni? Név nélkül leirhatnàtok a korotokat es az okot.

Figyelt kérdés
2023. szept. 19. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Régen sovány voltam, azt hittem a világ leggázabb dolga sovanynak lenni.


Aztán csodák csodájára de volt srác akinek tetszettek, és rájöttem hogy akár az előnyömre fordíthatom, elkezdtem csinosan öltözni, lett önbizalmam, rájöttem hogy van humorom ami bejon a fiúknak, a kedvességem is.


Ma már anyuka vagyok, híztam is. Viszont mindig a legsovanyabb időszakomban lett új pasim, mert olyankor stresszes voltam alig ettem kapcsolatban mindig híztam kicsit.


Rájöttem idővel h otthon folyamatosan azt hallgattam h szegény lány ilyen sovanyan nem kell majd senkinek, egy 8 órás munkanapot nem bír majd ki, sápadt, beteges. Ez befolyásolt, de ahogy a magam ura lettem ledobtam magamról a sok negatív hozzáállást és nem engedtem hogy a külsőm bármit is befolyasoljon

2023. szept. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hiába vagyok fiatal van 2 krónikus betegségem is (egyiktől valószínűleg megfogok vakulni öregkoromra; másik pedig a szexet lehetetleníti el) szóval szuper kombó.

Én ismerkedek, de ha komolyra fordul akkor felvilágosítom a delikvenst hogy vannak ezek a dolgok és neki kell eldöntenie hogy belemegy-e ebbe hosszútávon. Elég kellemetlen egy beszélgetés de az őszinte és egyenes út híve vagyok. Csak annyi a “hátrányom” hogy ezek a betegségek nem “útközbe” jöttek ki, mikor már nem tudsz mit csinálni, hanem már előre tudomásom van róluk.

A randizás így kicsit gyomorgörcs de mivel tudom hogy a döntés aztán az ő kezükbe lesz, kicsit nyugodtabb szívvel randizok.

30/N

2023. szept. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, már hal isten nem aktuális.


En egész gyerekkoromban azt hallgattam, kövér vagyok. Kamaszkoromban is folyton azt kaptam, hogy nem fogok kelleni senkinek, hogy nézek már ki?!

(Hozzáteszem voltam kb 165cm és 45-50kg)


Ennek az lett az eredménye, hogy elkezdtem zabálni. De tényleg. Egész nap ettem. Majd hánytam is ki mindent.

Olyan szintű testkép zavarom lett, hogy durva. Önbizalmam semmi.

23 évesen lett életemben először kapcsolatom. Akihez hozzá is mentem, 7éve vagyunk együtt.

Ő rángatott ki ebből. Azóta lett 2 gyerekünk, én meg a 165cm-mhez 65kg lettem.

2023. szept. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért merek ismerkedni, de eléggé feszélyez a vézna, deszka testalkatom és a csúnya arcberendezésem, vagyis inkább egész fejszerkezetem.

32N

2023. szept. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es, milyen betegség az, ami a szexet lehetetleníti el?
2023. szept. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5- krónikus húgyhólyaggyulladás ami sajnos nálam csak és kizárólag szex után jön ki. 1x szex = 1 hét antibiotikum. Nyilvánvalóan ha szeretsz valakit szeretnél vele együtt is lenni, viszont nem ilyen áron. Erre már egy kapcsolatom ráment, tiszta stressz az egész együttlét. Nyilván mindent megpróbáltam ami a földön létezik terápia de sajnos ez gyógyíthatatlan.

(2 voltam)

2023. szept. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

33

Tulsúly.

2023. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vastag, metélt farkam van, ha valakinek szüksége lenne, használhatja ;)
2023. szept. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!