Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet nagyobb esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet nagyobb esélyem nekem tetsző pasit találni tartós kapcsolatra, ha az arcomat plasztikai sebésszel átalakíttatom,vagy ha a testemre fókuszálok, napi edzéssel izmos alakom lesz?

Figyelt kérdés
Átlagos vagyok, az arcom nem kifejezetten szép. Azok a pasik, akik bejönnek nekem, csak egyéjszakás kalandot látnak bennem, pedig vágynék már egy tartós kapcsolatra 32 évesen.
aug. 30. 11:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%
Nos kérdező hiába van diploma nem vagy normális, pszichológushoz fordulj inkább mint plasztikai műtéteket vállalj be. Azért többes szám mert nem fogsz megállni, fogsz magadon hibákat találni és újra meg újra kés alá fekszel. Az önbizalom belülről fakad és bár igaz, hogy a műtét egy időre feldobja nem fogja örökké! A pszichéddel, lelkeddel van baj! Ráadásul olyan férfiakkal teszed magad akik csak megdugnának, vagy némelyik nemcsak kifejezetten azt szeretné, de te nem hiszed el az önbizalomhiány miatt. Egy csomó párkapcsolat szexkapcsolatból alakul ki, vagy az első randin való szexből. Amúgy még te azzal bolondítod magad, hogy csak szexre vagy jó olyan férfiak találnak be, vagy egy idő után csak arra használnak hiszen te magad is azt hiszed, hogy csak arra vagy alkalmas. Ez nem fog megváltozni még 100 műtét után sem. A fejedben vannak a gondok!
aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
38%

#11


Szokásos mellépofázás.

Nyilván te jó adottságokat örököltél, így olyan partnered lehet, amilyet akarsz!

Sajnos nincs mindenkinek ilyen szerencséje!

aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%
Dehogy, én is átlagos vagyok, bár lehet csúnya. Nem tudom, de akkor se gondolom, hogy csak szexre lennék jó csak azért mert szexet akart tőlem pár férfi. Az edzés nagyon jó ötlet, de mellé kellene pszichológus. Tudom magamról, hogy miért vagyok értékes, melyik testrészem vonzó. Nem mennék semmi pénzért műtétekre. De jól van, menjen a kérdező. Majd aztán ha akkor se lesz elég sikeres a férfiak körében akkor jusson eszébe amit többen írtunk neki. Nem én teszem magam tönkre! 🤷
aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A test napi edzés a megoldás.

Ezt könnyen megteheted ha úgy van utána még lehet műteni.


Bár én ronda pasi vagyok szóval..

aug. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!