Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknál nagyobb a szórás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál nagyobb a szórás abban, hogy kinek mennyire könnyen jön össze randi, kapcsolat?

Figyelt kérdés

Én nem használok online appokat, mert nem az én világom, túl felszínesnek tartom őket és amúgyis erős férfi többség van. Élőben, táncos, kulturális eseményeken próbálok ismerkedni, de, hogy őszinte legyek hónapok alatt jön össze egy-egy randi, sok idő telik el úgy, hogy igazából nem történik semmi. Mondjuk legtöbbször az van, hogy nem is tetszik annyira senki, hogy elhívjam, vagy, ha tetszik is, elkérem az elérhetőségét, de utána látom, hogy nyögvenyelősen válaszol, nem kérdez vissza, akkor elengedem a dolgot, nem erőszak ez.

Barátaim is kb hasonló cipőben járnak, néha összejön valami randi, rendes kapcsolat elég nehezen, pedig az egyik barátom szerintem egész jóképű és kimagasló humán műveltsége is van, szóval nagyon sok témáról tud beszélni. Igazából nem is ismerek olyan férfiakat, akiket a filmekben mutatnak ilyen sztereotípikusan, hogy olyan könnyen cserélik a nőket. Biztos vannak ilyenek is, de szerintem elég kevesen és talán nem is a legigényesebb nőket találják be. Szóval akkor lehet úgy van, hogy a férfiak egy nagyon szűk rétege, aki nagyon könnyen talál nőket, egy széles réteg kínlódik, hogy egyáltalán összejöjjön valami és sokan meg nem is próbálják már.

Nőknél lehet, hogy ez kiegyenlítettebb, mert a szép nők biztos előnyt élveznek, de az átlagosak is azért kapnak érdeklődést. Alkalmi kapcsolatot bármelyikük találhat, bár a volt barátnőm azt mondta csak egyetemista korában volt nyitott ilyesmire, azóta nem érdekli és az ilyen rövid kalandok nem konstruktív dolgok szerinte. Amúgy szerintem sem, de a semminél az is több.



júl. 29. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj, hogy a csajok manapság már túlságosan is a pénzre mennek, szóval ha nincs lóvé, csaj sincs.
júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Az is igaz amit az 1-es mond, de nem az a fő baj.

A társkeresésre, a csajozásra igazándiból születni kell.

Kell egy ráérzés, egy vagányság, kellően jó fellépés, megfelelő önbizalom.

Ha ezek nincsennek meg, akkor csinálhatsz bármit, nagyon nehéz lessz.

Ez olyan mint pl a nyelvtanulás. Akinek van érzéke hozzá az 4-5 nyelvet is perfektül beszél. Ha nincs hozzá érzék, akkor eggyet sem.

Engem pl senki nem tudott még eddig megtanítani úszni, pedig nagyon szeretnék. Kiváló jó úszóknak sem sikerült sajnos. Valószínű nincs érzékem hozzá. Nem maradok a víz felszinen.

Talán az is a baj, hogy sajnos van rajtam egy 10 kiló felesleg.

Pedig én már láttam nagyon kövér férfit is, hogy tudott úszni.

Nem tudom hogy csinálja.

júl. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem jól megy a nyelvtanulás, úszás, de a csajozás nem. 😭
júl. 30. 10:33
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

3.

Igen, mert az élet sajnos olyan, hogy minden nem mehet jól.

Ez valahogy a Murphi törvénye.

Én pl a munkámban vagyok annyira szerencsés, hogy sokszor magam sem hiszem el

A nőkkel való kapcsolat viszont nekem sem megy.

Sokszor mondtam már magamban, hogy a munkámban adódó szerencsék 50%-át szivesen átirányítanám az ismerkedésbe, és akkor mindkettő jó lenne.

De sajnos mem így működik a dolog.

Nem lehetünk az élet minden területén profik.

Csak az a baj, hogy ha ez a dolog pont a nőkkel való kapcsolat teremtést érinti, az talán a legnagyobb tragédia.

Én azt vallom hogy egy igazi heteró férfi nő nélkül csak egy hatalmas nagy szarkupac. 😥😢

2#

júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Senior Séf ***** válasza:
87%
Az a bajotok, hogy agyonmisztifikáljátok a nőt. Ő is csak egy ember. Őt is anya szülte. Az egyik ilyen, a másik olyan, de az alap ugyanaz, és ugyanúgy nem tud veled mit kezdeni, mint te vele.
júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen,teljesen igazad van Séf Uram. Tudom, higy tecefy idősebb, tapasztalt kandúr vagy, ezért érzel rá jól a problémákra

Sajnos tudom, hogy velem ez is a probléma.

Mivel nagyon nehéz ma nőkkel kapcsolatba kerülni, így én szinte Istenként tekintek rájuk.

Őket tartom az Univerzum legcsodálatosabb lényének, és Isteni csodának tartom a velük való kapcsolatba kerülést.

Megtiszteltetésnek tartom màr azt is, ha egy nő rámköszön, vagy szóba áll velem.

Ehhez képest egy iszonyatosan csodálatos dolognak tartom, hacegy férfi udvarolhat, kedveskedhet egy nőnek.

Szexuálus kapcsolat nővel? Hú. Az meg egy elérhetetlen álom.

Igazi megtiszteltetés a férfinak, ha egy nőt megpuszilhat, vagy megsimogathatja a karját.

Sajnos ma semmilyen kapcsolatba nem lehet kerülni nőkkel.

Nem engedik magukhoz közel a férfiakat, csak azt, aki nagyon jól néz ki.

Ez a helyzet most Séf Uram. Még szerencse, hogy te Nős vagy.

A nőket azért küldte Isten a földre, hogy a férfiaknak ne keljen sötétségben élniük.

júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6 Egy lúzer vagy. Csak csajozni kell, nem siránkozni és megalázkodni a csajok előtt.

Légy férfi!

júl. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

7.

Az lennék, ha lenne kivel.

Nem arról van szó, hogy megismerkedek nőkkel, és mind elhagynak, mert elégedetlenek.

Itt arról van szó, hogy megse ismerkedik az ember senkivel, mert szinte lehetetlen.

Még az ismerkedésig se jut el az ember, olyan nagy a távolság a férfiak és a nők között.

Ez itt a baj 17- es.

Látom a boltokban, hogy a nők mennyire határozottan, magabiztosan vásárolgatnak. Szinte rá van írva a homlokukra, hogy csak tőkéletes férfivel állnak szóba.

Aki nem az, az max a cipőjük talpát csókolgathatja, vagy még azt sem.

Ez nem véletlen. Ők a város királynői. Ők vannak most a világ tetején. Megérkeztek.

júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Senior Séf ***** válasza:
100%

"Mivel nagyon nehéz ma nőkkel kapcsolatba kerülni, így én szinte Istenként tekintek rájuk."

Valahol igazad is van,kedves 6-os. A nők a mi teremtőink és ők a mi teremtő hajlandóságunk zálogai. Mert akár észrevesszük a ménkű-nagy férfiegó mögül, akár nem, voltaképpen az ő tetszésük elnyerése a cél minden világmegváltó tettünk mögött. Azt szoktam mondani, ha Bill Gates egy fokkal jóképűbb legény lett volna, ha tudott volna csajozni, a világ ma szegényebb lenne egy Microsofttal.

júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert akkor a nők jobban érdekelték volna mint ez a téma.
júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!