Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknál nagyobb a szórás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál nagyobb a szórás abban, hogy kinek mennyire könnyen jön össze randi, kapcsolat?

Figyelt kérdés

Én nem használok online appokat, mert nem az én világom, túl felszínesnek tartom őket és amúgyis erős férfi többség van. Élőben, táncos, kulturális eseményeken próbálok ismerkedni, de, hogy őszinte legyek hónapok alatt jön össze egy-egy randi, sok idő telik el úgy, hogy igazából nem történik semmi. Mondjuk legtöbbször az van, hogy nem is tetszik annyira senki, hogy elhívjam, vagy, ha tetszik is, elkérem az elérhetőségét, de utána látom, hogy nyögvenyelősen válaszol, nem kérdez vissza, akkor elengedem a dolgot, nem erőszak ez.

Barátaim is kb hasonló cipőben járnak, néha összejön valami randi, rendes kapcsolat elég nehezen, pedig az egyik barátom szerintem egész jóképű és kimagasló humán műveltsége is van, szóval nagyon sok témáról tud beszélni. Igazából nem is ismerek olyan férfiakat, akiket a filmekben mutatnak ilyen sztereotípikusan, hogy olyan könnyen cserélik a nőket. Biztos vannak ilyenek is, de szerintem elég kevesen és talán nem is a legigényesebb nőket találják be. Szóval akkor lehet úgy van, hogy a férfiak egy nagyon szűk rétege, aki nagyon könnyen talál nőket, egy széles réteg kínlódik, hogy egyáltalán összejöjjön valami és sokan meg nem is próbálják már.

Nőknél lehet, hogy ez kiegyenlítettebb, mert a szép nők biztos előnyt élveznek, de az átlagosak is azért kapnak érdeklődést. Alkalmi kapcsolatot bármelyikük találhat, bár a volt barátnőm azt mondta csak egyetemista korában volt nyitott ilyesmire, azóta nem érdekli és az ilyen rövid kalandok nem konstruktív dolgok szerinte. Amúgy szerintem sem, de a semminél az is több.



júl. 29. 10:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A csajozást is tanulni kell. Csak nagyon kevesen képesek alapból jól viszonyulni a másik nemhez, és úgy viselkedni velük, hogy sikeresebbek legyenek a többi férfitól.
aug. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezt mondtam én is.

Arra, hogy valaki igazán jó legyen a nőknél, arra születni kell.

Ez egy érzék, mint ahogyan az is, ha valaki jó matekos, vagy nyelvérzékű, vagy bármi.

Ha benned van, hogy hogyan kell a nőket levenni a lábukról, akkor egy életen át sikeres leszel.

Ezt érezni is fogják, mert látszik a kisugárzásodon.

Ha ez nincs benned, meglehet tanulni is, de az már nem olyan.

Az már nem csípőből jőn.

aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!