Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a nőknek nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a nőknek nehezebb komoly kapcsolatot találni de szexet könnyebb a férfiaknak meg pont fordítva?

Figyelt kérdés
jan. 8. 10:31
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
75%
Hát igen, ezzel nem tudok vitatkozni. A pasik hajlandóbbak az alkalmi szexre, a nők meg inkább kapcsolatot szeretnének. Vannak kivételek mindkét oldalon.
jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
32%
Én csinos nő vagyok, mindig hajt rám egyszerre több pasi is, de kapcsolatot baromi nehezen találok, igen.
jan. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
16%
Igen, nagyon valószínű így van.
jan. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
77%

Hát... általánosságban igen..


Bár szerintem normális kapcsolatot férfiként is nehéz találni, szexet valamivel könnyebb. Legalábbis számomra.

jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
31%
#4 szerintem is jó kapcsolatot mindkét nemnek nehéz találni. Ilyen langyosvíz féle kapcsolatot bárki könnyen találhat.
jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez nem igaz. Olyan kapcsolatot, ami TÉNYLEG jó, a férfiaknak sem könnyebb találni. A "legyünk együtt, hogy ne legyünk külön" típusú szerencsétlenkedést meg ne nevezzük párkapcsolatnak.
jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
82%

Szexet a nőknek sokkal könnyebb találni (nincs olyan nő ismerősöm, aki nem tud behúzni bármikor egy egy éjszakást, pedig van közöttük olyan, akiről nagyon nehezen képzelem el, hogy mit kíván benne meg valaki).



Kapcsolatot mindenkinek nehéz.


Férfiként akkor könnyű kapcsolatot, ha elfogadsz erős kompromisszumokat.


Pl nekem 40 felett minden ujjamra jutna minium 2 olyan nő, akinek van legalább 1 gyereke, inkább 2. Ha ilyesmi nálad játszik, akkor nagyon könnyű kapcsolatot találni, de nyilván itt is gondolni kell arra, hogy ez mennyire jó kapcsolat, hogy a nő tényeg azért van e veled, mert te vagy élete álma, vagy más van a háttérben, és ez hosszabb távon hogy befolyásolja majd a kapcsolat dinamikáját.

jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
73%

"A pasik hajlandóbbak az alkalmi szexre, a nők meg inkább kapcsolatot szeretnének"


Minden alkalommal amikor egy pasi alkalmi kapcsolatba keveredik, ott egy nő is van.


A nők ugyanúgy hajlandóak alkalmizni, csak kevésbé dicsekszenek vele, mert egyrészt nekik nem teljesítmény valakit hazavinni (én sem vágok fel vele, hogy felmentem a 2. emeletre lift nélkül, a 90 éves nagymamám már fél napot meséli a kalandot), másrészt a társadalmi megítélése is rosszabb.

jan. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
54%
#8 egy pasinak mitől lenne nehezebb? Egyik kollégám már 4 kolléganőt meghúzott és azonkívül is akármikor talál nőt alkalmira. Ugyanolyan könnyű neki, mint a nőknek. Ha egy pasi nem bűnronda és van némi önbizalma, bármikor tud szexelni.
jan. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
28%

8

Erről van szó. A férfiaknak valamiféle dicsőséges győzelem az alkalmi szex, míg én annyit könyvelek el magamban, hogy ok, szexeltem egy jót. Ha szóba kerül, témánál vagyunk, rákérdeznek, akkor gond nélkül elmondom, hogy kivel mikor voltam, de nem érzem szükségét, hogy a mellemet verve hirdessem, hogy mekkora istenkirály vagyok.


Na ezért a felemás megítélés.

jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!