Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mit javasoltok a férfiaknak,mikor keressen komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mikor áll készen a ti szemszögetekből nézve egy férfi egy komoly kapcsolatra? Mik azok a dolgok amik fontosak nektek? Mikor érzed azt hogy ebből lehet egy komoly kapcsolat amikor le szólít egy férfi? Vagy elsőre mik azok a dolgok amik fontosak,és mik azok amik a több találka után derül ki. Segítsetek egy kicsit mert nagyon sokan tév úton járnak szerintem. És ti hogyan tudatjátok egy férfival ha készen álltok egy komoly kapcsolatra? Mert ez is fontos.

2022. jan. 11. 09:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha van stabil, önálló egzisztenciája.
2022. jan. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ha kort is írnátok azt meg köszönném😁
2022. jan. 11. 10:26
 3/25 anonim ***** válasza:

35+, amikor megvan az alap, és ki is élte magát.

1. voltam.

2022. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. jan. 11. 10:39
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Első körben kell lennie vonzódásnak, kémiának, nem csak testi, hanem érzelmi kémiának is, magyarán be kell jönnie az illetőnek és fordítva is, de ez még önmagában kevés egy komoly kapcsolatra, azt úgy nevezik, hogy ismerkedik, komolyan érdeklődik a pasi, mer barátkozni, magyarán nem sztereotipizálja saját magát, hogy barát zónás lesz, hanem mer barátja lenni a nőnek, aki majd később a társa lesz, és az szerintem erősebb alap és kapocs, mint a közepébe ugrás. Meri megismerni a másikat barátilag, és aztán később úgyis szintlépés van.


Azok a tanácsok, hogy legyen több millája és 50 háza, azokat felejtsd el, mert lesznek majd ilyen válaszok is, na jó, maximum azt írja legyen egzisztenciája és keressen minimum 450 nettót.

A szerelem nem erről szól,hogyha ez megvan akkor bele is szeret,persze van akinek van szerencséje havi nettó 450 ezer keresetű egyént találnia és beleszeretnie.


De a szerelem nem erről szól. A szerelem arról szól, hogy két ember szereti egymást, a történelembe vannak példák is, hogy szegényen vagy középosztálybelin kezdték, és gazdagodtak együtt, de azt neked kell érezni és tudni, hogy közelítesz egy nőhöz,nincs egységes írott szabály, hogy ismerd meg, mert minden nő különböző, van akinek kell előtte a barátság, van aki meg egyből beleugrik a kapcsolatba. Embere válogatja, nincs egységes válasz. Van akinek kell a milliós egzisztencia is a kapcsolathoz, itt bőven olvasni ilyet, hogy olyannal szóba se elegyedett az illető, akinek nem volt minimum 450 ezer netto a havi keresete. Érv családalapításhoz pénz kell. Oké, de azt sem mérlegelte, hogy ha jelenleg csóró az illető, de amugy szerelem van, de zseni, akkor közös vállalkozást építve többet is kereshetnek együtt, mint a minimum igényei. Van aki azt mondja, nem kell a jelenben milliós nettó pénzt keresnie ahhoz, hogy szóba elegyedjen vele a nő.

2022. jan. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

A pasik részéről nem nagyon olvastam ilyen érveket. A nők részéről viszont igen, hogy minimum keressen 450 ezer nettót. Szóval leginkább a kérdést kéne úgy fogalmaznod, hogy ne mindig az egzisztenciával érveljenek a válaszolók, mert leginkább itt az ismerkedési tippek a lényeg, és a lelki része. Ennél több választ nem is nagyon fog adni aki az egzisztenciát írja csak, így kb. lesz egy két értelmes, aki megértette a kérdés lényegét. Eddig csak kort és egzisztenciát írtak feltételnek.


Én nem írom a korom. 5-ös válaszoló vagyok.

Nyilván nem 20-as korosztály vagyok.

2022. jan. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom hogy ha valaki szimpatikus akkor nem számít semmi,és persze még van a közös vonzódás,
2022. jan. 11. 11:12
 8/25 A kérdező kommentje:
De kíváncsi vagyok hogy az emberek hogyan gondolkodnak erről, mert többségében ez lesz az irány adó mindenkinek sajnos
2022. jan. 11. 11:14
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Túl van az exén (a sérelmeken is), rendben van önmagával, nem depressziós, nem úgy vélekedik a kapcsolatokról, hogy ő azt csinál benne, amit akar és a barátnője hiába kéri meg valamire, vagy próbálja megbeszélni a problémákat, nem érdekli, meg ha van ideje is egy kapcsolatra. Ha éppen sok a munkája, benne van egyéb projektekben és csak egy üzenetet tud nap végén írni, az ne akarjon kapcsolatot, várjon, amíg tud találkozni vele többször is egy héten és beszélni is valamennyit napközben.
2022. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

A gyk-n nagy többség az egzisztenciát fogja írni és a keresetet. Én már néztem ilyen válaszokat,s imán statisztikát is lehetne készíteni ahol a válaszoló nők nagyobb része a keresettel érvel.

6-os vagyok.

2022. jan. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!