Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mit javasoltok a férfiaknak,mikor keressen komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mikor áll készen a ti szemszögetekből nézve egy férfi egy komoly kapcsolatra? Mik azok a dolgok amik fontosak nektek? Mikor érzed azt hogy ebből lehet egy komoly kapcsolat amikor le szólít egy férfi? Vagy elsőre mik azok a dolgok amik fontosak,és mik azok amik a több találka után derül ki. Segítsetek egy kicsit mert nagyon sokan tév úton járnak szerintem. És ti hogyan tudatjátok egy férfival ha készen álltok egy komoly kapcsolatra? Mert ez is fontos.

2022. jan. 11. 09:59
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Sok férfin látom viszont hogy nem tudja a megfelelő egzisztenciát biztosítani akár hogy is szeretné,ezért nem mer kapcsolatot kezdeményezni,ami miatt nem lesz tapasztalata és ön ismerete egy kapcsolatban,ez még jobban frusztrálta az embereket és még jobban el is felejtik hogy Mia fontos és nem bíznak magukban
2022. jan. 12. 00:37
 22/25 anonim ***** válasza:
28-30 éves kora körül.
2022. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Senior Séf ***** válasza:
100%
Annyira bírom az ilyen "komoly kapcsolatot keresek" kifejezést! Ennyi erővel mondhatnánk, hogy gombra keresek kabátot. Komoly kapcsolat ugyanis nem úgy szövődik, hogy elindulok, hogy na most aztán komoly kapcsolatot keresek. Frászt. Úgy történik, hogy megismerek valakit, aki annyira megfog, hogy azt veszem észre, hogy már x éve vele vagyok, és még mindig olthatatlan szenvedélyt érzek iránta.
2022. jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
A kapcsolatok döntő többsége manapság szakítás és válással végződik,itt az elhatározásra gondolok amikor egy ember már valóban tudja mire vágyik és nem egy két éjszakás kalandra vagy csak barátság extrákkal ,szerintem ez elhatározás kérdése is
2022. jan. 14. 10:46
 25/25 anonim ***** válasza:

Az én véleményem szerint egy férfi akkor áll készen egy komoly kapcsolatra:

-ha már kibulizta magát (egyéjszakások, nagy tivornyák stb, már nem prioritások az életében)

-van egészséges önbecsülése, nem vágyik görcsösen mások megerősítésére

-elengedte a múltat (minden sérelmet,exet)

-vannak céljai, boldog, kiegyensúlyozott (mert nem a partner dolga hogy boldoggá tegye az illetőt, ez tévhit és nagy nyomást helyez a másik emberre ezzel)


Nálam elsőre fontos hogy figyeljünk egymásra (gyűlölöm ha valaki a telefonját nyomkodja) és meglegyen az összhang, közös beszédtémák.

Hogy komolyan tervezek e az több találka után dől el, mert sokan megjatszák magukat a kezdetekben.

De ha úgymond letelik ez a kezdeti pár hónap és az igazi jelleme türelmes, figyelmes, őszinte stb. Akkor komolyan szeretném hogy az életem része maradjon az adott férfi.

2022. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!