Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly szakítás után mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly szakítás után mennyi idő után és hogy kezdtetek el újra ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egy olyan szakítás után ami nagyon összetört titeket mennyi idő után hol és milyen céllal kezdtetek el újra ismerkedni?

Illetve ennek pozitív vagy inkább negatív hatása volt rátok nézve?


Az én esetemben kb. 4 hónapja hagyott ott más valakiért az első szerelmem akivel 3 évig voltunk együtt ennek nagy részében együtt is éltünk. Nagyon padlóra vágott a dolog. Rögtön utána elkezdtem mindenféle társkeresőn hajtani a nőket, hogy ettől majd jobb lesz de minél több lánnyal találkoztam vagy ismerkedtem meg, nem, hogy jobban hanem még rosszabul éreztem magam. Aztán olyan 2 hónap után eljutottam oda, hogy hagyom inkább az egészet és jelenleg azt érzem, hogy nagyon jó lenne egy barátnő de semmi kedvem meg erőm az ismerkedéshez. Tudom valamit valamiért.:D

24F



2022. jan. 4. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Amíg úgy nem éreztem, hogy kíváncsi vagyok másokra. Volt, hogy 1 év kellett hozzá. Emberenként változó ez, nincs kőbe vésett időtartam.
2022. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én három hét után regisztráltam fel Tinderre.( hónapokig haldoklott előtte a volt kapcsolatom, már nem voltak nagyon érzelmek a szakítás kor)

Ismerkedés pedig egy sráccal volt onnét , aki most az új párom . :D

2022. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

2 héttel a szakítás után. 2 hónappal később lett új párom.

N

2022. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fél évvel a szakítás után kezdtem el ismerkedni. Esélyt adtam a Facebook társkeresőnek. Nem jött be. Lassan egy éve vagyok egyedül. Pillanatnyilag jegelem az ismerkedés és Személyes célokra fókuszálok. 30/F
2022. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Együttérzés veled. Hasonló cipőben vagyok, mint te. Szintén 4 hónapja van, szintén első szerelem. Csak nálam 10 évig tartott és felért egy házassággal.

Most nyitottnak érzem magam, eljárok szórakozóhelyekre, de inkább a saját, egyéni céljaim, a karrier motivál.

2022. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szakítás az bizony szakítás.

Ha Isten úgy rendeli, akár már másnap utadba jöhet valaki.


3-as.

Akkor te biztosan nagyon szép nő lehetsz, ha ilyen baromira nagy szerencséd volt.

Az a tapasztalat, hogy akik szépek, azok sitty-sutty elkelnek, szinte pillanatok alatt.

2022. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!