Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mit javasoltok a férfiaknak,mikor keressen komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mikor áll készen a ti szemszögetekből nézve egy férfi egy komoly kapcsolatra? Mik azok a dolgok amik fontosak nektek? Mikor érzed azt hogy ebből lehet egy komoly kapcsolat amikor le szólít egy férfi? Vagy elsőre mik azok a dolgok amik fontosak,és mik azok amik a több találka után derül ki. Segítsetek egy kicsit mert nagyon sokan tév úton járnak szerintem. És ti hogyan tudatjátok egy férfival ha készen álltok egy komoly kapcsolatra? Mert ez is fontos.

2022. jan. 11. 09:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
A gyk nem irányadó, ezt felejtsd el. A gyk-n az emberek anonim gyakran olyanokat is írnak amit ők maguk sem gondolnak komolyan, pl. trollok.
2022. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

9. vagyok, azt kifejeltettem, hogy "élje ki magát", ami mindenkinek mást jelent, de itt most arra gondolok, hogyha egy férfi szeretne egyéjszakásozni, csajozni, az ezt addig csinálja, amíg szingli. Nekem is volt ilyen korszakom, hogy szerettem pasizni, meg belefért a szexkapcsolat is, nem kellett feltétlenül komoly, de ezt ki lehet nőni a húszas évek közepére szerintem. Nem szeretném, ha a párom pár év múlva azért szakítana, mert még nem szexelt elég nővel.


26/L

2022. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor, ha érzem hogy kiegyensúlyozott élete van egyedül is. Ehhez nem szükséges egzisztencia. Itt azt értem, hogy vannak céljai, hobbija, érdeklődési köre, stabil érzelmi állapot, egészséges önbizalom, megfelelő önismeret, motivált.

Ugyanis én nem vagyok egy időkitöltő hobbi, szórakoztató központ, máltai szeretet szolgálat, pszichológus. Nem akarok senkinek a "célja lenni", nem akarok azért megváltozni, hogy boldoggá tegyek ezzel valakit, aki amúgy magával nincsen jóban, tehát sosem leszek jó neki, mert magában van a probléma gyökere csak rám vetíti ki. Nem akarom fojtogatva érezni magam, mert féltékeny még a benzinkutasra is, aki rám nézett "úgy" ablaktisztítás közben. Stbstb.

Társat szeretnék, akivel közösen fejlődünk, építünk, jól érezzük magunkat elvárások és játszmák nélkül.

2022. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Gondolom ez a 400-450 nettó nem kelet-magyarországi pasira érvényes. Az ott elég meredek lesz.
2022. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

13-as is nahyon jókat ír. 5-ös , 6-os vagyok. Leginkább ilyem dolgokat írok segítség az ismerkedni akaró pasiknak. Én ezt azért nem írtam mert alapnak tartom párkapcsolat kialakításánál. Mintahogy azt is hogy van EQ és IQ, megértés, türelem és lehetne sorolni a tulajdonságokat, ezek alap dolgok párkapcsolat nélkül is. Hosszabban lehetne ezt sorolni. Miket tanácsolunk? Ugy ne keressen egy nőt se hogy csak kihasználná vagy csak pótlék vagy nem illik hozzá és stb.

Az uriemberség is ösztönös gyerekkortól nevelt tulajdonsag nem tudja az illeto bekamuzni hogy uriember elobb utobb diszharmonikus lenne.

Ahogy írtam alap a vonzódás, anélkül nincs semmi. Lényeg hogy legyen jó, kiegyensulyozott, stabil, egészséges értékrendekkel, becsületes egész ember. Nem a nő a másik fele. Egyenrangú partnerként tekint rá. Két egész ember kapcsolata az egészséges aki azt mondja hogy jaj megtalaláltam a másik felem az függőségi kapcsolatban van.

2022. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
* nagyon jókat ír.
2022. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
* leginkább az ilyen dolgokat írók válasza segítség az ismerkedni akaró pasiknak.
2022. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
14-es nem tudom. Passz! De olvastam ilyen választ is. De az az illető tudatosan így is keresett párt és volt is neki párja magyarán így házasodott. Sőt szimpla barátságnál is alap ez neki. Mert csoroval nem tudnak beülni sehova, se étterembe, se sehova. Ez volt az indok.
2022. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat tényleg
2022. jan. 12. 00:32
 20/25 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egy nagyon jó alap
2022. jan. 12. 00:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!